Gostilna ponvica, brezovica

karambola  

član od: 19.11.2007

sporočila: 7

tema odprta - 13. mar 2008 11:04 | ogledi: 6.788 | odgovori: 4

Prosila bi za pomoč. Že dolgo mi je všeč ta gostilna, čeprav še nisem jedla tam. V nedeljo bi tja na kosilo želela povibi ožje sorodnike ob praznovanju RD. Se vam zdi dobra izbira.

Vsak namig bo dobrodošel

karambola

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. mar 2008 13:23

Izbira je po mojem mnenju super. Ravno v soboto me je možiček peljal tja na osmomarčevsko kosilo. Zelo veliko izbiro različnih vrst hrane imajo, postrežba je visoko nad povprečjem, ambient je prijeten. Cene v primerjavi z Ljubljano celo za spoznanje nižje. Če bo to večja druščina priporočam rezervacijo, ker imajo res vedno polno.

tjas

ovcka  

član od: 30.8.2005

sporočila: 66

13. mar 2008 13:31

Midva se večkrat ustaviva tam. Najbolj so mi všeč "lignji treviso" (lignji pečeni na žaru, s popečenim radičem in pršutom) in pa zapečena zelenjava s sirom. Njam! Njihove pice so tudi dobre. Za kakšno večjo družbo je skoraj nujna rezervacija, ker imajo vedno kar polno. Ambient mi je pa čudovit, sploh poleti ob večeru je prav prijetno posedeti zunaj in uživati. ovcka

karambola  

član od: 19.11.2007

sporočila: 7

13. mar 2008 13:40

sem že rezervirala :), hvala za pozitivna priporočila. karambola

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

19. mar 2008 10:20

Tudi jaz sem tam jedla najboljše kalamare na žaru do sedaj.

marelica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti