
Lazanja z genovskim pestom, stročjim fižolom in krompirjem
Pirnica, hvala! Sem tudi jaz razmišljala, če bi poskusla po tem receptu, ampak sem trmarla, da so narjeni iz stopljene čokolade, ker se tako lepo svetijo... Bom pa definitivno poskusla še po tem pa,da vidim kako bo ratalo...
valikabenKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Lazanja z genovskim pestom, stročjim fižolom in krompirjem

Gnetemo, pečemo in jih že jemo