Poletne počitnice

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. mar 2008 10:50

jaz mam pa enkrat enako(ne vidiš dvojno),enega sivga in enega zmešanega najstnika v prevelikopreširokih kavbojkah(menda tud ponoč). anaeva

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

12. mar 2008 11:58

jaz imam pa par - se zmenimo. našemu najstniku tudi nobene hlače niso prevelke , čevlje bi pa že kar 41 nosil... robida

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

12. mar 2008 12:41

Ah, vidve sta pa že frajerki.................moji fantje so pa 1,6 in 9 let stari (možek je tukaj izvzet). Tako sedaj se sploh ne bomo mogli zgrešiti. katjushka

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

12. mar 2008 13:43

a je to veslanje bolj mirno? ni nevarno? ful bi šla pa ne vem kako to sploh zgleda ;) ycrna

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

12. mar 2008 15:41

Ycrna, Kolpa je zelo mirna in lena reka. Na koncu dneva so me roke prav "svinjsko" bolele, ker je na nekaterih predelih res potrebno kar precej se naveslati, da sploh kam prideš. Če ne bi veslala, bi se kar ustavila. Seveda je nekaj "brzic" (v narekovaju zato, ker niso hude), prideš čez s čolnom, ali pa se zatakne in moraš izstopiti in iti "peš" čez brzice, s čolnom v roki. Ni bojazni, je prav luštno. Midva sva šla dol predvsem zaradi miru. Je smrtna tišina, samo ptičke slišiš in mogoče kopalce na bregu. Ko sva prišla dol in so naju odpeljali po Kolpi navzgor, nas je bilo 10 čolnov, in sem si mislila "ja, to bo pa res "fino"". Vendar, verjemi, vsi ti čolni in ljudje so se v 5 min kar porazgubili. Če imaš še kakšno vprašanje, kar vprašaj! Lep pozdrav! Moycaa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2008 16:34

Ob Kolpi je tudi nekaj lepih kotičkov za počitek med raftanjem. Mi smo raftali s štirimi čolni, na vsakem po šest do osem ljudi, z otroki vred (najmlajša pet let), na koncu smo bili vsi mokri, ker smo se špricali z vesli in prevračali, vmes smo pa seveda počivali na primernih mestih in praznili sode vina, piva in škatle s hrano. Smo na koncu spet imeli polne posode na čolnih, ker smo seveda smeti pobirali za seboj, a so bile vsaj lažaje kot prej.... Kolpa je super varianta za tiste, ki ne pogrešajo adrenalina, kot ga imaš na Soči na primer, ampak uživajo v bolj mirnih vodah, ki tudi ne zahtevajo večjega fizičnega napora za veslanje. Mamamia mamamia

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. mar 2008 16:42

Jaz sem že tudi bila na KOlpi, ampak me je tisto veslanje spravilo v tako depresijo. Res. Sama ravnina veslaš kot norc, zdi se da reka nikamor ne teče, da se samo ti odrivaš nekam. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti