Kulinarična slovenija iz sejma v cankarjevem domu v živo!

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

30. sep 2002 20:34

Tudi meni je žal, da sem (pre)daleč od Ljubljane. Z zanimanjem sem si ogledala vaše "pozerske" fotografije. Če lahko pripomnim, ste zelo simpatični. Sicer pa vam želim veliko uspeha pri promociji kulinarike.net na sejmu.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. sep 2002 20:42

Hvala! Moram priznati, da smo se imeli luštno prvi dan, pekarna Pečjak, Hvastija, Eta, FerMedica, pivovarna Union in ostali so poskrbeli, da nismo bili ne lačni ne žejni Tudi jutri bo tako, zato vsi, ki nas jutri lahko obiščete, vabljeni na eno malo degustacijo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

1. okt 2002 9:33

Jernej, pridem malo čez 10 in ti do ene 2h pomagam LP Bojan

pinky  

član od: 31.8.2001

sporočila: 8

1. okt 2002 9:34

Kje pa kuhate? Na fotkah je videti v ozadju le računalnik. A imate kuhinjo virtualno in kot tako tudi degustacijo? Sama žal ne morem priti in se prepričati na lastne oči. A bi objavili še kakšno fotko vaših dobrot? Pinky

festivalček  

član od: 30.9.2003

sporočila: 14

1. okt 2002 9:36

Saj je ne kuhamo, naši pokrovitelji so prispevali nekaj hrane. Gre za degustacijo, ne pojedino :) Jernej Pečjak PS - Iz pekarne Pečjak so pravkar pripeljali sveže mini pecivo. Vabljeni vsi, dokler je še toplo!

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

1. okt 2002 19:08

...ja kaj pa moja slika? Henri

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

1. okt 2002 19:43

evo je: . . kje si pa bil? sigurno bi skupinsko fotko naredili, če bi prišel! LP Bojan

goga  

član od: 23.6.2002

sporočila: 304

2. okt 2002 8:58

Veseli me, da smo se spoznali, čeprav preko fotografij. Občudujem vas, da ste naredili tako dober portal kot je kulinarika in da je tako malo ljudi tako zaslužnih. Lahko bi nam napisali kratko zgodovino.Kako je nastajal...... Želim vam še obilo dobrih idej in lepo se imejte!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. okt 2002 5:39

Sejem je za nami, bilo je lepo. Upam, da se dobro imeli tudi vsi, ki ste nas obiskali. Med vsemi, ki ste prinesli bon, smo izžrebali tri nagrajence. Knjigo Otrokom kuhajmo zdravo, ki jo podarja Emilija Pavlič prejmeta: Barbara Seifrid iz Domažal Irena Maček iz Ljubljane Medico podjetja FerMedica pa prejme: Anja Hajdinjak-Jovanivić Nagrajence prosimo, da nas pokličejo, da se dogovorimo, kako prevzeti nagrado. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti