8. marec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. mar 2008 12:52

teja-kit. je napisal/a:
srecno in prijeten dan vsem skupaj (tistim v novih kiklicah (jaaaa, jaz tudi, hehe) in vsem brez njih) ;) Teja teja-kit.

 

A potem praviš, da bomo zažigale

Lep dan in veliko se smejte

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

7. mar 2008 13:35

lLepo praznovanje Dneva žena!!

 

katti

Sporočilo je spremenil(a) katti dne 07. mar 2008 13:36:59

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

7. mar 2008 14:12

ZA VSA PUNČKE, PUNCE, DEKLETA, ŽENE, MAMICE, BABICE, PRABABICE, SOSEDE, TETE, SVAKINJE, PRIJATELJICE, SOŠOLKE, SODELAVKE, KUHARICE, POŠTARICE, BANČNICE, PRAVNICE, UČITELJICE, VZGOJITELJICE, ČISTILKE, DIREKTORICE, ... ZA VSAKO LADY (bi rekla Vandelina jr.) blažkaa

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

7. mar 2008 14:51

Hvala blažkaa,si mi prav polepšala dan.Tudi jaz želim vsem lepo praznovanje in da bi se ženske bolj zavedale  kaj pomeni dan žena,to pravim zato ker kakšna samo z roko zamahne,češ kaj govoriš.lp sineja

SINEJA

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

7. mar 2008 15:34

SINEJA je napisal/a:

Hvala blažkaa,si mi prav polepšala dan.Tudi jaz želim vsem lepo praznovanje in da bi se ženske bolj zavedale  kaj pomeni dan žena,to pravim zato ker kakšna samo z roko zamahne,češ kaj govoriš.lp sineja

SINEJA
Jaz sem ena od tistih ki sem prej samo z roko zamahnila,če se mi prinese roža samo za 8.marec,povem da mi je ni treba nosit,če je to edini dan v letu.Če sem že celo leto brez,sem lahko tudi ta dan.Mož mi je začel prinašat rože nekajkrat letno,pa ni to zmeraj kupljena roža,včasih mi je prinesel tudi rožo iz našega vrta-te so mi bile še bolj všeč-važno da so date od srca. golubić

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

7. mar 2008 16:47

8. marca res ne smemo pozabiti, socializem gor ali dol... jaz se večkrat spomnim na te "pogumne ženske" in sem jim hvaležna, da danes živimo tako kot si izberemo. Na živce mi gre pa ta nasilna menjava 8. marca, ki je dan žensk kot takih s 25. marcem, torej z materinskim dnevom- ki je sam po sebi lep praznik, čeprav cerkven, pa saj ni važno-8. marca ne damo!!! mala zelena

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

7. mar 2008 17:01

.Mož mi je začel prinašat rože nekajkrat letno,pa ni to zmeraj kupljena roža,včasih mi je prinesel tudi rožo iz našega vrta-te so mi bile še bolj všeč-važno da so date od srca. golubić[/citat] Ali ni to lepo,bolj se mi dopade ko mi prinese vrtnico z vrta kot kupljeno,ker potem vem da misli name tudi takrat ko brska po vrtu Iskrene čestitke ob Dnevu žena da ves čas sreča vam zvesta bila goga

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

7. mar 2008 17:22

S kolegicami smo praznovale že danes, ker se prijateljica vrača v Avstralijo, pa smo si bile edine, da je to tisti pravi praznik vseh žensk, ki je bil priborjen za vse ženske, ne glede na to v katero kategorijo spadajo. Praznujte lepo, pa ne le jutri, celo leto naj bo uspešno, prijetno in polno zadovoljstva. Lp Nasha Sporočilo je spremenil(a) nasha dne 07. mar 2008 17:25:12

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

7. mar 2008 17:39

V cast vsem zenskam na tem svetu, ki jih se vedno obrezujejo njihove lastne matere. V cast vsem zenskam, ki jih njihove matere ucijo pokornosti mozem za prezivetje jutrisnjega dne. In v cast zenskam, ki so sposobne to preziveti! Pa ne mi limat pocukrancev slepakura

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti