Ste za? Pišite na ZS, pa se dogovorimo:)
Lp, zeloooo razkuštran pozdrav iz Postojne (še ne zasnežene)
Sara
slovinkita
Ste za? Pišite na ZS, pa se dogovorimo:)
Lp, zeloooo razkuštran pozdrav iz Postojne (še ne zasnežene)
Sara
slovinkita
Po moje boste pri klepetu ostale, bo za bovlanje zmanjkalo časa....................![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.