pa naj gre tema na vrh
reza
Srečanje na postonjskem
A se bo še kdo opogumil?
Saj ste vableni vsi, tudi iz drugih krajev. Ni nujno da ste iz Postojne, da ne bo pomote
Če nas bo malo, bomo pa lahko več "kugl" metale
Lp
E.
Dobimo se to nedeljo (9.3.) ob 18:00 v Prestranku, Na Mostu.
Če kera rabi prevoz, ZS
Zaenkrat nas je potrdilo 4, upam da se bo še kdo opogumil!!
lp, sara
slovinkita
ja če se kje kaj zanimivega dogaja sem itak rada tudi jaz zraven.
kje je ta most v prestranku?
solatkica
poročam:)
srečanje je uspelo in tud na bowling smo šle:)
lp, Sara
slovinkita
Ne mi zamerit, ampak ker sem nekoč bila v Postojni (in ne Postonji) doma, me tole srečanje na postonjskem vedno znova zbode v oči - ja vem, tudi jaz delam slovnične napake, toda to me res vedno zmoti.
Veseli pa me, da ste se imele lepo in mogoče se vam ob kakšnem ponovnem srečanju tudi pridružim.
Lep dan vsem skupaj![]()
![]()
![]()
Ja res je bilo dobro.
Slovnična napaka je res... huda, ampak ne se jezit na našo slovinkito. Je čisto zmešana z jeziki (češkim, švedskim, angleškim.....)
E.
MM, saj se nič ne jezim, samo nekam mi ne gre v uho, no![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
