Film

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. okt 2014 14:25

V zadnjem času (kadar ne zaspim), se trudim slediti dvema serijama: na Fox Crime R.I.S. Rome (Delitti imperfetti), sicer narejena po franšizi NCIS, ampak za moje pojme precej bolj gledljiva, predvsem zaradi igralske ekipe (še posebej sem tripnila na glavno bejbo - Euridice Evita Axen, ki me po stasu, glasu in mimiki neizmerno spominja na kultno Susannah Harker iz še bolj kultne Ultraviolet). Druga je švedska sci-fi Äkta människor (Marcel Šfetančič, jr. bi jo verjetno opisal kot "Blade Runner sreča Kočo strica Toma"). Food for thought. lp, proxima

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

1. nov 2014 10:39

Danes se na Kanalu A, približno ob 23:30, ponovno lahko zapeljete s  Firmom Krstić

lp

 

mzm

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

2. nov 2014 7:12

proxima je napisal/a:
V zadnjem času (kadar ne zaspim), se trudim slediti dvema serijama: na Fox Crime R.I.S. Rome (Delitti imperfetti), sicer narejena po franšizi NCIS, ampak za moje pojme precej bolj gledljiva, predvsem zaradi igralske ekipe (še posebej sem tripnila na glavno bejbo - Euridice Evita Axen, ki me po stasu, glasu in mimiki neizmerno spominja na kultno Susannah Harker iz še bolj kultne Ultraviolet).

Druga je švedska sci-fi Äkta människor (Marcel Šfetančič, jr. bi jo verjetno opisal kot "Blade Runner sreča Kočo strica Toma"). Food for thought.

lp, proxima



Aja??!? OLALA, to pa bi znalo biti. Sem namreč veliki BLADERUNNER fan (HF v njemu, pisani na kožo, vlogi. WAU) in glede na ogledan teaser bi to komot pograbil. Kaj to vlečeš z interneta, ali slediš na kakšni TV postaji?

Hvala za predlagano in opis.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

24. jan 2015 10:45

Včeraj na HRT2 prvi del francoske serije Les Revenants. Kratek povzetek: Twin Peaks sreča Pet Sematary. Creepy as hell, po prvem delu nisem mogla zaspat. Danes bo drugi del od osmih, priporočam. lp, proxima

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

24. jan 2015 12:41

proxima je napisal/a:
Creepy as hell, po prvem delu nisem mogla zaspat

Sva že dve

lp

mzm

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. jan 2015 13:58

Najmanj tri

nola

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

24. jan 2015 14:14

Hvala, da ste me opozorile, čemu se moram izogibat.

Sem pa po službeni dolžnosti v zadnjih zdihljajih lanskega leta gledala tole: http://www.kinodvor.org/spored/kauwboy/ in moram reči, da mi je pustil globok pečat, pa otrokom okoli mene tudi. Ne glede na totalno katastrofalno izbran termin za gledanje.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti