Stana, kako je prisrčna fotka s papigo, sem se prav nasmejala!
Sicer pa se podpisujem, da se ne ponavljam 

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Hvala
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Uh, kako je lep ta dan![]()
![]()
![]()
![]()
Hvala vsem ki ta portal urejajo in tudi vsem članom ki poskrbijo da je zmeraj kaj novega in zanimivega.
ITA RINA
Čao,
meni ste neprecenljivi. Nikoli si nisem mislila, da bi mi bil lahko nek forum in "virtualni" kolegi tako pri srcu.
Hvala vsem, ki ustvarjate in soustvarjate te strani!
Lep pozdravček, S.
hvala in pohvala tudi z moje strani.vlecite še naprej bomo pomagali. l p
polni zadetek
polni zadetek
Tudi jaz ne vem, kako bi preživela dan brez vas... če sem še tako zaposlena, bom za KulSlo vedno našla čas. SUPER SMO, A NE ![]()
vsem, ki se trudijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LP
cervus tudi od mene ena velika zahvala,......!!!!
ne morete simisliti kolikokrat ste me rešili ko sem ušpičila kozlarije, ali pa mi samo pomagali prebroditi kako zamorjeno urico in mi s svojimi posti narisali nasmeh na obraz!!! rada vas berem skoraj vse 
srečno vsem vam v uredništvu in nam ki visimo tukaj gori!!!!!!!!!!
plopsa
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
