Plus paket

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. feb 2008 19:43

uh zebrino pecivo, mi je žal da ga nisem že prej naredila. sem imela probno ker imam čez čas v planu narediti večjo količino raznega peciva pa sem probala če bo zažigalo to zebrino pecivo in vsekakor bo na seznamu. nektarina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. mar 2008 2:13

No, off topic - jaz sem pa zebrino pecivo že sprobala, bilo je eno mojih prvih iz kulinarike. Jah kaj češ, če sem po mnenju nekaterih "nora", ker sem pregledala vse recepte iz kulinarike od A-Z, si jih lepo shranila po datotekah in celo zaradi tega tudi precej zapomnila...Ampak zebra mi je prišla zelo suha in potem je nisem več delala. Aja, še za malega varaša-kako pričakuješ, da bodo/mo punce navdušene, če si se nam tako grooozno predstavil tu na tej strani. Saj poznaš rek - you´ll never get a second chance to make a first impression. Po toči zvoniti je prepozno, čeprav si lahko čisto OK, generalno si se pa zafrknil.... Bom rekla po sodobno....sorči! Grem zdej spat, je čez 4 ure že Jurčičev pohod katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 01. mar 2008 02:24:12

neznan uporabnik

1. mar 2008 7:41

MAMBICA ----- zanimiv nik. povej mi nik pa ti povem kakšen si. pa lep pozdrav VINKO

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

1. mar 2008 8:11

mambica, wran51 ti je samo s pregovorom povedal, kakšna si. Nomen est omen bi tudi lahko zapisal, pa te uporabljeni spol ne bi (z)motil.

Pa hvala za globoko psihološko analizo nas, ki se pogosto javljamo, pa za oceno o intiligentnosti. Če si očitala drugim, da so te napadli, daj, poglej v ogledalo in presodi, koga in koliko ljudi si pa ti s svojimi izjavami žalila. Užalila jih/nas najbrž nisi. Ker mislijo/mo s svojo glavo.

Konec koncev v vsega 5 mesecih članstva nisi napisala veliko zapisov, nekateri pa so tu od začetka te strani (najbrž veš, da je praznovala 10 let). Ena majhna razlika, kajne?

rimljanka - zasebno mnenje

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

1. mar 2008 8:22

Sama tudi nimam pluskota in nimam nobenih travm. Saj se verjetno sčasoma ti recepti lepo spravijo pod naslov,ki je za jed ustrezen. Razburjanje je odveč,saj se ne peče ali kuha na isti dan 10 jedi.Lepo po vrsti,kot so hiše v Trsti. Gurenc

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

1. mar 2008 9:15

renata69 je napisal/a:
Mambica,oglašajo se tisti,ki imajo več izkušenj in lahko pomagajo ali glede recepta ali drugih reči.Sama tudi še nimam plus paketa,zato pa je rubrika(prošnje za pomoč pri iskanju v forumih),kjer ti lahko spet pomagajo,če kaj ne najdeš. renata69
Zmeraj se nekaj novega naučim.Sploh nisem vedela da lahko uporabljam smeškote LP. golubić

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

1. mar 2008 9:27

mambica je napisal/a:
Sicer pa se že po pisanju nekaterih vidi njihov nizek intelektualni nivo.
Zato bom jaz kar tiho. Jelenckova

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

1. mar 2008 9:35

Preberimo knjigo, Misli o življenju in zavedanju, dr.Janeza Drnovška. Narava se prebuja, veselimo se tega, pa lep pozdravček. fuksija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. mar 2008 9:36

Evo, da se še jaz mal promoviram ( vidim kolk Atini cveti biznis, pa sem mal fovš ).

Draga naša mambica, ( saj si naša, a ne? ). Glede plus paketa in plačevanja so že druge vse povedale, ni kaj dodati ( saj veš, oglašam se le zaradi promocije ), ti pa seveda lahko imaš svoje mnenje. Če mal okoli brskaš po forumih, boš vseen ugotovila da je to en prijazen forum.  Včasih kdo očita nizek intelektualni nivo () vendar je tudi ( po moje  ) , dolžnost takih članov, da na tem delajo in s strpnostjo in " višjim intelektualnim nivoem" pokažejo ( nam na podnu ) kakšen ta nivo naj bi bil. Meni se zdi, da je ta forum strpen, včasih morda moti, da, ko nekomu zmanjka argumentov, preide s stvari na osebo, ampak je to bolj poredko.

A ja, glede besede forum si naredila napako ( vsakomur se lahko zgodi ). Kot je splošno znano, beseda forum prihaja od angleške besede for ( štiri ) in besede um, kar v svahiliju pomeni pogovor, torej je forum pogovor štirih, ker če je več udeležencev, en drugega motijo in se ne morejo lepo pogovorit ( mimgrede, od tod je prišlo tisto naše: pogovor v štiti oči, nekdo je narobe razumel besedo forum, o besedi kvorum pa kdaj drugič ).

Pa da ne boš kuhala jeze, nekaj za tebe ( če smo že kulinarični forum ), da se mal posladkaš, povedati pa moraš kaj bi to bilo :

 

 

Pa brez zamere in lep pozdrav

 

ežoj

Alka Vujica  

član od: 10.1.2008

sporočila: 14

1. mar 2008 10:00

Yalla ežoj Alka Vujica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti