Detox spa system-bio energiser

snezinka  

član od: 3.2.2008

sporočila: 60

29. feb 2008 21:56

SMO PROBAL TO NAPRAVO IN UGOTOVILI,DA S POMOČJO SOLI IN RJAVEČIH TULJAV ODDAJA RJO.TAKO LJUDJE MISLIJO DA JE TA UMAZANIJA IZ NJIHOVIH NOG,KER NOGE TAKOJ POMOČIJO V VODO.MI PA JIH NISMO TAKOJ DALI V VODO IN VIDELI SMO KAKO SE IZLOČA RJAVA VODA-RJA.PROSIM NE NASEDAJTE TE ZADEVI-NAPRAVI. snezinka

alx  

član od: 1.4.2008

sporočila: 3

1. apr 2008 18:28

mislim da se motite vsaj dioda mora bit sprana če je pravilno se le obrava v oranžno če jo maš lahko do 30 terapij mi jo mamo doma in jo vsake 3 dni uporabljamo en dokaz je da jih uporabljajo v določenih zdraviliščiš recimo terme 3000 v lendavi ali pa če zdravnik ne ve kako zdravit te da na to terapijo ne smejo jo uporablaj tisti ki jo majo elepsijo, srčni spujevalnik al kovinske vsadke v predelu nog bol gor lahko uporabljajo al pa otroci mlajši od 15 let in matere ki so noseče. mi jo uporabljamo in očitno deluje smo zelo zadovoljno z njo če koga kai zanima me naj piše na mail alx

bsvoljsak  

član od: 30.1.2008

sporočila: 45

2. apr 2008 17:57

Tudi sama imam aparat aqoa detox. Aparat ima certifikat in ni pod včeraj. Če malo pogledate, datira že v leto 1932,vendar je zdaj na voljo v bolj izpopolnjeni obliki. Včasih je bil velik kot pralni stroj, danes pa je elekronika spravljena v škatlo 30x20cm. Nejeverni Tomaži lahko probajo z destilirano vodo, ki je brez vsakih primesi (klora in drugih kemikalij, ki se nahajajo v vodi), lahko probajo z nogami v vodi ali brez, pa bojo videli razliko v barvi vode.Aparat deluje na principu elektrolize,zato je vodi potrebno dodati žličko soli, da se poveča prevodnost. V 30 minutah, kolikor traja terapija, elektroliza zajame celo telo, pore na stopalih , (približno 3000 na vsakem stopalu) se odprejo in skoznje se začnejo izločati strupi, ki se v telesu nabirajo celo življenje.Strupi se izločajo še 48 ur po terapiji, zato je ta čas potrebno veliko piti.Strupi se izločajo tudi skozi mehur, ledvice, črevesje, znojnice.Je pa res, da se za to odloči vsak na svojo željo,in res še nisem videla nikogar, ki bi ga "vlekli" na terapijo. bsvoljsak

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

3. apr 2008 14:16

Alx, zgolj nekaj signifikantnih copy/paste: A brand of Detox / Ion Foot Baths in the United states is ionSpa. In an article appearing in The Ledger in December 2007, ionSpa points out that its machine is registered with the Food and Drug Administration under a category for non-medical devices and they make no medical claims. Zadnjih devet besed pove vse. The process is supposedly based on osmosis -- an ionater in the water-filled footbath released ions into the water. The polarity is reversed periodically, creating positive and negative ions, which are then taken up into your body through your pores. Your cells are then supposed to be energized by the ions in the water, which encourages your cells to release oil, acid, fat, heavy metals, and other debris and waste which has accumulated in your cells and bloodstream over your entire lifetime. As your cells release the toxins, again through osmosis, the toxins are carried out of your feet and back into the water, turning it a bright rust color, or a murky brown, or some other dramatic shade that makes you say "Ewwwww!" Bi mogoče kak biolog tole pojasnil, osmoza, pa elektroliza, mi nekak ne gre skupaj. Prav tako ne razumem, kaj ma tu veze izmenična napetost, razen tega, da se čuje malo bolj UF, pa imamo naenkrat aniona, katione, pa še ione Zakaj za vraga, bi pa tok sploh šel skozi naše pore, tok se s tem nebi strinjal, vsaj večina njega bi odpeketala mimo naših nog. O omenjeni mašini je na netu ogromno napisanega, ampak večina strani ima nek komercialen interes. lp Vlado

bsvoljsak  

član od: 30.1.2008

sporočila: 45

4. apr 2008 8:09

Jaz sem s tem aparatom probala že vse, ker sem tudi sama en nejeverni Tomaž. Odkrila sem sledeče: voda brez nog z žličko soli se obarva največ v oranžno barvo. To pa je zato, ker so v vodi razne primesi, klor in druge nečistoče. Potem smo v vodo potopili noge.Voda je iz minute v minuto postajala temnejša,nazadnje je bila skoraj kot črna kava z rjavo smetano.Najbolj zanimivo pa je to, da od štirih ljudi dve vodi nista bili enake barve!!! ena je bila zeleno-rjava,ena rjava, ena črno zelena.Da ne omenjam vonja,od kod pride ta SMRAD? Čeprav na osnovi barve vode ne morejo ugotoviti diagnoze,pa lahko naredijo analizo vode.Menda so notri našli težke kovine, pesticide in druge strupa,pa tudi sledi marihuane še po dveh letih neuživanja.Tko,da sem v dilemi, kaj naj si mislim? bsvoljsak

neznan uporabnik

4. apr 2008 9:25

ali je to ta naprava, ko te pokliče znanec in priporoča pod strogo zaupno, da bi te obiskal demonstrator in ti predstavil "zadevo" o kateri ne smeš nič govoriti. "Seansa" naj bi trajala približno uro in pol. Zahteva, da sta prisotna oba zakonska partnerja. Zadeva naj ne bi bila akviziterska, temveč nujna za tiste, ki želijo nekaj narediti za svoje zdravje. Seveda sem takšno akviziterstvo odklonila, ker nisem smela vedeti niti kdo pride v hišo, niti za kakšno zadevo. Po vaših opisih sem prepričana, da gre za to zadevo. Seveda me zanima tudi cena in zakaj takšna skrivnost. Lep dan in obilo zdravja larisa1

bsvoljsak  

član od: 30.1.2008

sporočila: 45

4. apr 2008 10:04

Jaz sem to napravo kupila pred 3 leti in sicer mi jo je sestra prinesla iz Anglije, kjer je bila malo cenejša, pa še vedno okrog 500 tisoč starih tolarjev. Dobi pa se tudi v Lj-situla nova je bila uvoznik,ne vem,če je še. Prodajajo pa tudi cenejše, (kopije), ki pa menda niso tako učinkovite.Ne vem pa,kako to demonstrirajo bsvoljsak

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. jan 2009 20:57

rimljanka je napisal/a:

A se hecaš? Prižgeš aparat in voda potemni? Premisli, kaj to pomeni...

rimljanka - zasebno mnenje

 

Oprostite, ampak WTF? Nehajte s temi neumnostmi, pijte veliko vode, pa vam bodo ledvice lepo očistile toxins in enostavno jih boste polulali, pa še zastonj je, če seveda ne obiščete javnega WC-ja.

Rimljanka, seveda imaš prav!!!

Grrr!!

Vanja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. jan 2009 21:17

alx je napisal/a:
ne smejo jo uporablaj tisti ki jo majo elepsijo, srčni spujevalnik al kovinske vsadke v predelu nog bol gor lahko uporabljajo al pa otroci mlajši od 15 let in matere ki so noseče. mi jo uporabljamo in očitno deluje smo zelo zadovoljno z njo če koga kai zanima me naj piše na mail alx
morš pa veliko vedet o tem, glede na to da sem na mf in še nisem slišala niti za elepsijo niti za spujevalnik. vsa čast bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti