Torta zvončica

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

25. feb 2008 20:11

Pitončica, najlepša hvala. In pa vse čestitke za "mad hatter" oz. topsy turvy torto. Veliko dela in krasen rezultat. unicorn

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

25. feb 2008 20:13

o hvala hvala :)

dela je bilo res veliko, žal pa ni tolk lepa kot bi mogla bit :)

bo pa druga boljša ...

vaja dela mojstra :)

 

lp

Tukaj klikneš in si ogledaš moje slikice

Pitončica

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

25. feb 2008 20:20

Mah, bodi ponosna - moja prva mad hatter torta je bila estetsko zrela samo za v smeti, pa resno govorim. Še zdaj si s to tehniko nisva ravno na ti. unicorn

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

26. feb 2008 6:38

Jej, kakšne lepe torte morska medvedka. Si prava mojstrica za okraševanje s smetano, pa tudi tičine so zelo lepe. barb*

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

26. feb 2008 7:27

Ful lepe tortice MM. Na prvi, kjer imaš metulje - kje pa si dobila modelček za izrezovanje? Jaz imam samo enega čisto majčkenega, takile veliki izgledajo pa mnogo bolje. Ja, Katka, sem videla modele, ampak se bom naučila tudi brez njih, ker so predragi (trma, kaj češ ) Objavim pa samo še tiste slike, kjer imam slikan postopek ali je drugače jasno, da so res moje. Npr., tale mi je cort. unicorn

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

26. feb 2008 7:40

Te torte pa jaz nebi razrezala. Bi morali biti gostje zadovoljni samo z ogledovanjem. Še dobro da ne znam delat tako božanko lepih tort, ker bi otroci na rojstnih dnevih vedno jokali ker bi morali uničit torto unicorn tisti modelčki so pa vsi za piškotke delat , zajčki in metuljčki. Kupila sem jih pa nekje v Celovcu. Lp E.

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

26. feb 2008 7:47

Joj, joj, joj, Medvedka zdajle sem te pa prav v živo videla, kako stojiš pred torto in vpiješ "ajs". Če boš šla še kaj v Celovec, se iskreno priporočam. Imajo tudi kakšne izrezovalce not? (ne prevelike) Imam v planu eno torto, pa se mi jih ne da izrezovati na roke. unicorn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti