Pohod po jurčičevi poti!

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. mar 2008 20:03

Katka super :D, mene ni bilo (čeprav bi mogla jit obvezno z šolo ampak na srečo bomo delavno soboto nadoknadili v šoli v naravi). Sem videla da vas (jih) je bilo veliko in da ja bla tam na sosednjem hribu prava žurka hehe. Katka vabljena spet drugo leto hehe ;).

Šarmanten  

član od: 10.4.2007

sporočila: 27

1. mar 2008 20:33

Tudi jaz sem bil prvič na tem pohodu in še se bom vrnil takoj naslednje leto, če bo le vse po sreči (zdravje, služba...) Malo nas je sicer prepihalo predvsem na Polževem a ni bilo tako hudo....Vsaj deževalo ni... Res, pohvale organizatorjem in vsem ,ki so se danes udeležili tega pohoda... Nasvidenje naslednje leto na isti poti... Šarmanten

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. mar 2008 20:58

Tamalaursa, ja, bilo je ogromno mladih, sem srečala sošolko iz gimnazije, ki je učiteljica, ni bila prav nič vesela, ko so imeli delovno soboto . Sicer pa ogromno ljudstva, smo se kar v trumah valili. Definitivno pa še pridem, ker toliko smeha pa že dolgo ne... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. mar 2008 21:13

Ja saj sem vas videla, sem doma direktno nad cerkvijo tako da sem ves čas spremljala kako ste hodili pa prvi so prišli na muljavo že okoli 9. ure :O. A smem uprašat kako je tvoji sošolki ime? Mogoče jo pa celo poznam hehe.

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

1. mar 2008 21:17

Pa tista "zver", pardon koza tudi ni bila od muh, kaj ne

kobra 1

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. mar 2008 21:20

Uf, ne vem. če bi jo utegnila poznati, je profesorica angleščine in španščine v Lj, ime ji je Mojca, ne vem pa kako se piše sedaj, ko je poročena. Aja, sigurno pa poznaš mojo sodelavko iz službe (njena hči mora biti vojih let), ki je tudi na sosednjem hribu pri Muljavi, piše se pa Majer. Smo bili danes zmenjeni, samo na licu mesta ugotovili, da imamo stare številke shranjene in potem ni bilo nič! katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. mar 2008 21:25

Hmm.... Majer.... znano, znano hmmmm. Mogoče jo ja. Ja če je pa profesorica v Lj jo pa res ne poznam ne. K nam so tudi prišli obiski neki sodelavci od staršev, je vedno tako da na dan pohoda pričakujemo naval hehe. Joj samo je pa bilo avtobusov :O:O:O. Sem že mislila da smo kar na enkrat postali mesto haha. A Alenka Gotar je bila?

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

2. mar 2008 7:10

Hehehe krjavel (beri naš župan) je bil 10000% se ga je orng slišalo na naš hrib, sej koza ja pa itk obvezn paket hehe.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti