Zapiranje živali v živalske vrtove je nesprejemljivo

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

9. apr 2008 16:19

*x-puppkaa, svaka čast, da si prva govorka, samo ne vem, kdo te razume, če govoriš, kot pišeš....

Mamamia

mamamia

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

11. apr 2008 18:35

Mamamia, pri moji veri, da res! Nisem prepričana, če sem dejansko sploh prav razumela. Hm, komu je pa sploh bilo namenjeno "da je neumen"? Sicer pa biti 1. govorec ne pomeni, da si "tisti ta glavni, ker si pač prvi". Prvi govorec je v debatni skupini, ki je sestavljena iz treh članov, 1., 2. in 3. govorca, ponavadi tisti najmanj izkušen oz. najNEspretnejši. Ima namreč najlažje delo, saj še posebej pri afirmaciji samo našteje lastne argumente, ne rabi pa negirati nasprotnikovih argumentov, tako kot to moreta 2. in 3. govorec. Najtežje delo ima 3. govorec. (izkušnje še iz mojih debatnih dni na OŠ) Za "pupko" me pa čudi, da sploh debatira, še posebej če to dela tako, kot piše........... ***amy***

...Denise...  

član od: 16.2.2008

sporočila: 35

13. apr 2008 12:15

no, js sem tudi prva govorka, ampak oprostite, ni najlažje biti prvi govorec, saj se mora naučiti vse na pamet. no, ni nujno, ampak dobro je da prinese več točk skupini...pa tudi 3. govorka sem že bila...pa mislim da tudi ni teško, saj če sklepamo po naši skupini, imamo že vse v naprej pripravljeno(cilj,,....) pa tudi pogamo kar precej! ...Denise...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti