Zapiranje živali v živalske vrtove je nesprejemljivo

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. feb 2008 14:07

Bi bili pa veseli, denise, če bi bil a kdaj tema kulinarčna, konec koncev smo kulinarična spletna stran, kajne?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. feb 2008 14:15

Pa dejte že enkrat pustit mlade dihat, no! Ob vseh trapastih vprašanjih, po katerih kapseljnih shujšaš še isti dan in po katerih naslednji ter podobnih temah, je tale tema superska. Če jim ne znate oz. nočete pomagat, vklopite filter in berite recepte. Tam vas najbrž ne bo zmotilo, če bo kdo vprašal, kaj se bo zgodilo, če bo testo fliknila v okrogel, namesto v pravokoten pekač.

 

Ognjič

...Denise...  

član od: 16.2.2008

sporočila: 35

17. feb 2008 14:16

SAMO NEKAJ BI JAZ ŠE TUKAJ REKLA....KOT SMA ŽE OBE S TEJO OMENILI, SMO NA PREJŠNJI DEBATI ODKRILI DA JE IMELA A SKORAJ POLOVICA DEBATNIH SKUPIN ISTO KOT MI.(ISTE STAVKE, PODPORE, LITERATURO,ITD.) ZATO VSE OBISKOVALCE TE STRANI, KI STE TAKO ALI DRUGAČE VKLJUČENI V DEBATO NA DRŽAVNI RAVNI, PROOOOSIM DA NIKAKOR NE DOBIVATE KAJ S TE STRANI. SAJ VEM DA IMA VSAK PRAVICO, AMPAK DO SPOŠTOVANJA DO NAS, SKUPINE NO_NAME, NE KOPIRATE TEGA. MISLIM DA SI TUDI VI NE ŽELITE, DA PRIDETE NA DEBATO IN IMATE ISTE STVARI KOT KOT MI. PROSIM, ODPRITE SI SVOJ FORUM.....PA BREZ ZAMERE....:p....LJUDJE, VI PA ŠE KAR DODAJAJTE PRISPEVKE(HVALA,HVALA...)...IN UPAM DA SE VAM NISEM ZAMERILA:p lp ...Denise...

...Denise...  

član od: 16.2.2008

sporočila: 35

17. feb 2008 14:22

rimljanka, bom dodala še kraj kakšno kulinarično temo(kako pripraviti prekmursko gibanico, okusen bograč itd....) Se mi pa zdi ta tema kar ok, če pogledamo ostale NEklunarične teme(masažne kdi, sesalniki h2o...) ...Denise...

...Denise...  

član od: 16.2.2008

sporočila: 35

17. feb 2008 14:26

a....govorc a.k.a priky nism vedva haha...;) ...Denise...

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5189

17. feb 2008 14:27

Zdravo, Denise, ampak zdaj greš pa že predaleč. Če je stvar javna, je javna. Za vsakogar. Tudi za konkurenco. Ekskluziva pa se plača. Lep pozdrav, Sonja

...Denise...  

član od: 16.2.2008

sporočila: 35

17. feb 2008 15:10

Ja se opravičujem če grem predaleč....Meni se vsaj ni zdelo....Ampak vsak svetnik ima k sebi roke obrnjene...Se opravičujem še 1x... Res pa je, da je sedaj ta forum prava polomija, in je več graj kot pa kakršnekoli pomoči.... No, pa postavite se v našo kožo...Mi si odpremo forum, ko pa pridemo na tekmovanje, pa imajo vsi isto....Seveda gre zahvala tudi za vaš trud in mnenja.Svaka vam čas!hvala! Kr ste nam na prejšnji debati veliko pomagali... Sedaj pa se bomo raje bolj zanesli na drugo literaturo, knjige in ostalo.... Seveda pa nam lahko še vedno pomagate....:P Se opravičujem še 1x za mojo vulgarnost, lp ...Denise...

anze09  

član od: 27.12.2007

sporočila: 8

17. feb 2008 16:01

Se opravičujem če sem kot avtor tega foruma razširil te nestrpnosti,toda vaša mnenja uporabljama le kot dejstva ozir.podpore v debati,tako da vaša mnenja ne uporabljamo kot podlago za sestavo naših argumentov.Se opravičujem da je vso šlo tako daleč,toda na začetku tega nisem pričakoval,saj je prejšni forum minil brez pritožb anze09

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

17. feb 2008 16:29

Gurenc, mislim, da ne razumeš, kako potekajo debatni turnirji. Če se kaj spoznam na ta "šport", se lahko zgodi, da debaterji MORAJO zagovarjati stališča, ki so točno nasprotna od njihovih lastnih. In nekje pač morajo najti argumente tudi za nasprotna stališča... Vanilija

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. feb 2008 16:39

Denise, ti se pa malo skuliraj, malo tudi preglej bonton o sodelaovanju na forumih (da se boš seznanila z dejstvom, da se menda ne piše z velikimi črkami, ker to nekaj pomeni) in ne trapaj s prebliski o tem, kako naj drugi ne škilijo v to debato. Kot se znajdete vi, se najbrž tudi ostali. Menda ne misliš, da so vaši nasprotniki sami nepismeni bebci, ali kaj? Unikatne debate nihče ne postavi širnemu občestvu na ogled.  Za kaj takega se boste morali spraviti za zaprta vrata dnevne sobe, ne pa na internet.

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti