Voščilo za rojstvo - deklica

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

tema odprta - 11. feb 2008 9:33 | ogledi: 19.650 | odgovori: 7

Pozdravljene,

nujno rabim voščilo za rojstvo deklice.

Hvala vsem

smrkolina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. feb 2008 9:41

Jaz tudi marsikaj "nujno rabim". Za začetek pri takih stvareh uporabljam besedo "prosim". Vendelina jr.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

11. feb 2008 9:50

Sigurno boš našla kaj primernega... Zdaj ko pred vrati je znova pomlad, hčerkico svojo si v znoju rodila, Mlado življenje bogat je zaklad, saj si v trpljenju ji ga podarila. Sonce, kot danes, naj vedno ji sije, uspešno naj svoje darove razvije! tebi pa s hčerko obilo veselja, to vseh je nas najprisrčnejša želja! Mnogo sreč živi v človeku vsaka je življenja dar. Vendar v vsem človeškem veku večje ne uzreš nikdar, kot je sreča materina tik po rojstvu hčerke, sina. Zdaj, ko mlada mati si postala srečo materinsko si spoznala, z malo hčerko ti je zasijala. Da bi jo za vedno obdržala!!! Naj med vama tisoč nitk se splete, naj se zdravo ti razvija dete! Ko zima ledene je prste stegnila, v ta svet se je hčerkica tvoja rodila. S svetlobo srebrno jo je obsijala, z ledenimi rožami jo pričakala. Ta sreča ob rojstvu je sicer boleča, a vendar sladkost materinstva poveča, saj prvi smehljaj otročička stori, da muka porodna se brž izgubi. Naj zdravo razvija se deklica mala, da vedno le v tvojem bi varstvu zaspala! Ljubezen med vama naj stke čvrste nitke to moje so najbolj iskrene čestitke! naj uspešno raste dete! Ko skoraj pomlad je ravan pozlatila, je hčerkica tvoja v življenje vstopila. Narava ji ob rojstvu lepote je dala, z ljubeznijo vašo jo obdarovala. Ta sreča ob rojstvu je sicer boleča, a vendar sladkost materinstva poveča, saj prvi smehljaj otročička stori, da muka porodna se brž izgubi. Naj zdravo razvija se deklica mala, da vedno le v tvojem bi varstvu zaspala! Ljubezen med vama naj stke čvrste nitke to naše so najbolj iskrene čestitke! Kmalu se pomlad bi pripodila, tebi pa v teh dneh prepeva duša, novo materinsko slast okuša, ker se tvoja hčerka je rodila. Iz srca čestitam za dogodek, ki ti je obogatil življenje, ti izbrisal misli na trpljenje, s tem pa porod spremenil v porodek. Upam, da te štorklja ni preveč ranila, ko v naročje tvoje hčerko je spustila! Bolečine minejo, sreča pa ostane in z vsakim novim dnem večja še postane. Le trenutke sreče ohrani v dnu srca, vse ostalo je le breme - stran odvrzi ga! S smehljaji hči pošilja ti znake dragocene, da mamice na svetu vsem boljše ni od njene. Za mamina ušesa najlepši je zvok, ko prvič po rojstvu zajoka otrok. Srce materinsko ji sreča prežema, ko prvikrat hčerkico svojo objema. Teh čustev nihče opisati ne zna, ker le v dnu srca se čutiti jih da. Mi vsi radostim o zdaj skupaj se z vama, saj vemo, da hčerki najboljša boš mama! Bela štorklja je razprla krila, košaro upov, sanj pred vaju odložila, malo (ime otroka) vanjo položila. Vsi se z vama veselimo, najboljše želje zaželimo! """Kaj res nikoli nisi videl angela: res nikoli nisi čutil, da nekdo te rad ima? Kaj res nikoli nisi slišal angela: ko tiho, brez besed ti o ljubezni šepeta? A angeli so tu, verjemi mi! Poglej, globoko poglej v otroške oči! Mar niso tam angeli?""" Ker bila je prava lunca, rodila se je punca… Ker na puncah svet stoji, saj punca je za fante tri. Otroški jok in smeh po hiši bo donel, kako bi človek pri vsem tem’ ne bil bi vesel, zato …… Ti iz srca čestitamo, veselja, zdravja obema zaželimo. Vse najlepše ti želim, pa uživajte v teh prvih mesecih in seveda v letih, ki sledijo. Otroci nam tako polepšajo sleherni dan. Vsak dan kaj novega... Tvoja je, da jo pestuješ v svojih dlaneh, varuješ in vodiš. Podari ji kar ji lahko ponudi življenje. Tebi je zaupana ta sveta odgovornost. Nikdar je ne rani z besedami, ki lahko bolijo in skelijo. Vodi jo k resnici. Vse najboljše ob rojstvu hčere. """ Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vendo znova vzplamti, ko dete se rodi"" " katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

11. feb 2008 10:09

Se opravičujem, ker je beseda prosim izpadla.. hvala za pomoč smrkolina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

11. feb 2008 11:08

Če napišeš, da se je rodil še en najlepši otrok pod soncem, bo po moje čisto dovolj. Jaz sem ob rojstvu svojih otrok imela najraje kratke in jedrnate čestitke, en sam prisrčen stavek. Se mi res ni ljubilo brati kakšnih poezij in na srečo so mi to tudi prihranili. Mamamia mamamia

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. feb 2008 12:26

mamamia, se popolnoma strinjam! Atina

SonjaB  

član od: 9.1.2004

sporočila: 250

11. feb 2008 18:45

Napiši, kar ti privre iz srca! Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti