Nintendo ali play station

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

tema odprta - 9. feb 2008 10:00 | ogledi: 9.346 | odgovori: 13

Pozdravljeni ljubitelji igric in tovrstnih zabav.

Našim fantom bi kupili eno izmed teh konzol pa bi prosim želela še vašo mnenje. Morda tudi veste kje se ju da kupiti in kateri se bolj splača. Rabimo pe res bolj za preprosto zabavo in ne kakšnih preveč zahtevnih igric, torej bolj za otročke in bolj preprosto.

Hvala vsem za odgovore.

simonkaaa

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

9. feb 2008 10:57

Ja, ampak ti otroci vse prehitro zrasejo in jih tista osnova več ni dovolj. Ker imam sama takega nadebudneža, ki je že malo zrasel doma, bi ti svetovala, da kupi paje Play station, in sicer novejšo izvedbo, mislim, da je 3. lahko je za enostavne ali pa že komplicirane stvari, za naše pojme. Za otroke pa je kar kul, tale trojka.

Kyara

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

9. feb 2008 12:08

Mi imamo doma play station. Prvo varjanto in par igric. Še volan smo kupili, ampak se otroci s temi stvarmi, v seh dolgih letih niso igrali skoraj nič. Res da je to star model... ampak ga takoj "prodamo". Lp E.

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

9. feb 2008 12:44

Jaz bi pa Nintendo wii-ja takoj imela. Nekaj tako zabavnega pa se ne! Ampak je za moje pojme prej zabavno za kako druzbo prijateljev (starejsih) kot pa za otroke... simonkaaa najboljse da povprasas kaksnega prijatelja svojih otrok, in ga prosis naj molci ker gre za presenecenje ;) ce pa ne gre za presenecenje je najboljse da vprasate otroka, ce pa otrok ne ve greste skupaj v kako specializirano trgovino ali pa kak BigBang kjer lahko otrok sproba obe varijanti in izbere tisto ki mu je bolj vsec. Sicer pa ti povem, da obstaja se ena tretja varijanta: xbox 360. ycrna

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. feb 2008 14:38

js bi zihr izbrala playstation 3. Že zaradi tega, ker je zelo vsestranska zadeva (BluRay itd, digitalni prenos slike). otroka lahk vprašaš na ta način da pogledaš eno reklamo ko je to notr, pa ga vprašaš ja kaj je pa tole ;) najbol zabavne so pa itak karaoke singstar ;) bannanna

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

9. feb 2008 18:50

Sem sina vprašala in je rekel, da Play station 3, to je zdaj zakon! Za kako leto bo pa verjetno že zastarel?

Kyara

posavec  

član od: 23.12.2007

sporočila: 71

9. feb 2008 19:52

Za moj okus vsekako playstation 3, vendar pride čez par mesecev prenovljen, izboljšan, lepšega videza tako, da se splača počakat. Lep pozdrav, posavec

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

9. feb 2008 22:47

Če imaš možnost pojdi v Avstrijo v Seiersbergu imajo v nakupovalnem centru trgovino,kjer lahko sprobaš in kupiš različne igrice.Prodajejo pa tudi rabljene in to za par eurov. balu

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

9. feb 2008 23:12

Še enkrat hvala vsem za napotke. Res se mi bo lažje odločiti. simonkaaa

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

10. feb 2008 3:19

Mogoče se ti splača kupiti PS z čipom, seveda če imaš koga ki ti bo igrice snel z neta in zapekel. Pri nas imamo PS2 s čipom kake 4 leta in posledično vsaj 500 igric... namreč vsaka originalna igrica stane od 20 € naprej Marjeta Žniderčič

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

10. feb 2008 8:16

Ebonlass je napisal/a:
Mogoče se ti splača kupiti PS z čipom, seveda če imaš koga ki ti bo igrice snel z neta in zapekel. Pri nas imamo PS2 s čipom kake 4 leta in posledično vsaj 500 igric... namreč vsaka originalna igrica stane od 20 € naprej Marjeta Žniderčič
Tudi mi smo nabavili rabljenega za božička za fanta, takšnega z že vgrajenim čipom in cca 100 igricami. Komplet nas je stal mislim da 140€. In glede na to, da je to prva takšna stvar pri hiši, sta fanta kar precej navdušena. Saj trojka je neprimerljivo boljša, vendar mislim, da se rabljene še pretirano ne prodajajo, novejše pa stanejo od 400 € naprej. Poleg tega so igrice zelo drage, kako je z vgradnjo čipa bo pa kdo drug povedal, ki se bolje spozna..... katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti