Ali vam je všeč?

riba-ribica
Ali vam je všeč?

riba-ribica
Kdo ali kaj? ![]()
seveda!
KyaraAnomis, tudi mrzel čaj je bljak. ![]()
Dober čaj je obred, zanj si je treba vzeti čas.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.