Jaz imam pluskota, ker vem kakšne ugodnosti prinaša (ko ga enkrat imaš, se pač razvadiš
), ker vem, da bo Jernej še veliko naredil na tem, da bomo imeli še več ugodnosti in ker vem, da prazna vreča ne stoji (naša Kulinarika pa tudi nebi, če ne bi imela vsaj nekaj finančne podpore). S tem pokažem vsaj nekaj hvaležnosti.
"razočarane gospodinje"
| Simona84 je napisal/a: |
Jaz imam pluskota, ker vem kakšne ugodnosti prinaša (ko ga enkrat imaš, se pač razvadiš
|
Enako. Sem na ta račun odpovedala eno revijo, ki sem jo imela naročeno predvsem zaradi receptov in gospodinjskih nasvetov, sedaj sem finančno na istem.
K ponavljanju tem bi pripomnila, da ti vedno tudi ne pride na misel preveriti vso zgodovino (ali pa ti za tako početje zmanjka časa in energije) in pač po trenutnem navdihu nekaj napišeš. Nič se mi ne zdi narobe, če potem nekdo, ki ve, da je taka tema že obstajala, v odgovor doda še stare linke.
Pričkanje je vsepovsod en ventil, da damo ven tisto, kar nas tišči. Lahko ga beremo res kot prepir, ali pa le kot različna mnenja, različne poglede in potem vse skupaj ne izzveni tako hudo. Takrat, ko že grozi, da bo ekonom eksplodiral, administrator ali moderatorka "odvzameta plin" - temo pač zakleneta.
Očitno je, da nas take stvari zanimajo, sicer se ne bi takoj nabralo celih par strani.
CilaS plus paketom lahko vse sladice daš med priljubljene, priljubljene so itak, zato je plus paket neumnost.![]()
...he he he , ežoj, je tako fajn, če delaš neumnosti tudi v hudo postnajstnišlkih letih, anede?? ![]()
![]()
![]()
![]()
S ponavljanjem tem je pa tako: mene ne moti, če se tema ponovi po nekaj mesecih, letu dni. Ampak, ko se zgodi, da se ponovi v roku dneva ali dveh, celo samo nekaj ur je lahko vmes, takrat me pa pojezi. Ker toliko časa si pa vsak lahko vzame, da vsaj 3 strani nazaj prečekira, če je kakšna tema primerna, da kar vanjo postavi vprašanje. Se vam ne zdi?
| rimljanka je napisal/a: |
S ponavljanjem tem je pa tako: mene ne moti, če se tema ponovi po nekaj mesecih, letu dni. Ampak, ko se zgodi, da se ponovi v roku dneva ali dveh, celo samo nekaj ur je lahko vmes, takrat me pa pojezi. Ker toliko časa si pa vsak lahko vzame, da vsaj 3 strani nazaj prečekira, če je kakšna tema primerna, da kar vanjo postavi vprašanje. Se vam ne zdi?
|
Ja, to pa res
. Jaz sem mislila tiste izpred nekaj mesecev ali let.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
