Knjiga receptov

tema je zaklenjena

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

25. avg 2008 8:11

Joj ljudje, lahko napišem samo eno in se oglasim v nekulinarično temo, kar se ponavadi zelo redko...kako se vam da s tem ubadat???? Sama imam že v službi dovolj stresno in so mi takele zadeve povsem odveč v življenju. Premislilte in lep dan, baj baj! katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

25. avg 2008 10:02

angelaangela je napisal/a:
.....sem zaključila s forumom ................. angelaangela
Sem mislila da si moz besede, pa najbrz bi bilo to prehudo zate. Vecina ljudi, ki tako teatralno napove svoj odhod, kar ne more in more zakljucit. Prav zabavno. Za vse, ki se sele zdaj vkljucujejo v debato, pa niso imeli na dopustu dostopa do interneta, kot nekateri ki se s tem javno ne hvalimo: g. delfincek, kot ga ljubkovalno klice angelca na kvadrat, je vecino svojih zaljivih sporocil izbrisal. Le zakaj? V ostalih postih pa jaz zalitev ne vidim, kot tudi zavistnosti ne. Vsekakor pa z veseljem pricakujem tvoj recept. Saj ne bo ostalo samo pri obljubah (tako kot zgoraj)? LP, R.

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

25. avg 2008 10:14

Angelaangela, tole pa kar malo pogreje. Očitno tega gospoda zelo dobro poznaš, kot sama praviš, da si mu stopila v bran. Pa te vprašam, ali je bila knjiga prej izdana kot objavljeni ti recepti ali odposlana ta mnenja iz kulinarike?

katti

DELFINO  

član od: 24.7.2008

sporočila: 10

4. sep 2008 10:39

Najprej lep pozdrav in hvala vsem, ki kot vidim zelo burno opisujete svoje komentarje. Kaj naj dodam......? Angela, prosim, ni potrebno več komentirat, bo kar tisti, ki naj bi bil kljukec, naprej komentiral. še enkrat hvala in lep pozdrav. DELFINO

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

4. sep 2008 12:09

Danes sem naletel na tole "vročo "temo. Prebral sem (skoraj)vse komentarje. Ne morem si kaj, da ne bi tudi sam dodal svoje mnenje. - všeč mi je vaša strastnost pri zagovarjanju svojih stališč. Nikakor ne tistih žaljivih ampak argumentiranih. Toa dokazuje, da imate kulinariko radi z vsem svojim srcem. Bravo ! - večino moti , da so recepti v knjigi DELFIN-a plagiati in prepisani od vsepovsod. Ampak, dokažite mi, da ni to tudi v drugih knjigah. Ali drugače- kdo se lahko ima za ekskluzivnega izumitelja ter posledično avtorja recepta za npr. dunajske zrezke ? Lahko to dokažemo, določimo ? Prepričan sem da ne !! Je avtor recepta tisti, ki neki jedi doda zgolj nek dodatek, brez katerega bi itak šlo ? Neumnost, tako se pač to ne neda. Tudi pl.gospa Bleweiss ,ki je izdala svojo kuharico pred sto in več leti je recpete od nekje prepisala in jih s tem, tako trdite nekateri, nekomu ukradla. - Če je avtor kršil avtorska pravila in zakone , potem so za to pristojni drugi organi, ve se kateri, nikakor pa ni to v pristojnosti obiskovalcev Kulinarične Slovenije - mnogi se očitno ne morete sprijazniti, da živimo v času kapitalizma, kjer veljajo povsem druge gospodarske, družbene in moralne norme, kot v dobi, ki je že slabih 20 let več ni. Tako je to. To je povsem moje osebno mnenje. Ni nujno , da je pravo, nikomur ga ne vsiljujem vendar za njim stojim ! Tebi, Delfino, pa želim še obilo upsšenega in ustvarjalnega dela na podorčju kunlinarike. Bom pobrskal malo ,kje bi dobil tvojo knjigo, po vsem tem, me je pričela zanimati. Lepo se imejte in LP hedonist

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

4. sep 2008 12:16

Nekateri očitno nujno potrebujejo vsakršno promocijo!

Anja

DELFINO  

član od: 24.7.2008

sporočila: 10

5. sep 2008 0:04

uf hudoooo. sem bil ravno na eni prezentaciji nekoga, ki je nekaj od nekje, kjer sem jaz pred leti z nekom, pa je dodal nekaj in sedaj je to. je pa bilo simpatično in ima dobro zgodbo. ne bom govoril kdo, ker je zelo poznan in ne bom govoril od koga, ker je zelo poznan. Ampak, se zavedam, da govorim o drugih dimenzijah, ki vsekakor niso cilj te debate. hvala bogu, Predragi, zaradi tega, da me spoštovani lastniki portala ne bi brisali, ne navajam podatkov. predvsem pa je važno, predrage in simpatične gospodinje in gospodinjci, nenazadnje pa tudi nekateri samooklicani kljukci, prav je da kuhate in raziskujete, iz tega je kuharska znanost narejena, Kot je nekoč, meni predraga Olga Markovič in Polak Ana, dejala, iz gospodinjskega štedilnika je zrastla kulinarika. In tako naj tudi naprej v imenu kulinarike na tem portalu rastejo gospodinje in njihova, meni najljubša kulinarika. Lep pozdrav in dober tek. DELFINO

DELFINO  

član od: 24.7.2008

sporočila: 10

5. sep 2008 0:11

Pa še to, ko boste predragi lastniki portala, kot sem opazil, prirejali srečanje, piknik, se vam bom z veseljem odzval, tudi s svojim prispevkom, če me boste le povabili. Tam se bom soočil z vsemi frusracijami, ki sem jih povzročil vašim članom in odgovori na vprašanja. Pa če kdo hoče bo tudi lahko kupil kakšno knjigo, vsekakor se bomo dogovorili za popust in moj podpis. Pa še za kakšen nasvet me lahko povprašajo, ravno prebiram knjigo od mojstra Ivačiča, da bom znal odgovoriti. Lep pozdrav. DELFINO

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

5. sep 2008 9:46

Delfino, našega zadnjega srečanja vsekakor nismo držali v tajnosti! Nismo pa za pretekla srečanja nobenih posebnih Vip vabil pošiljali, niti jih ne nameravamo v prihodnje. Če se ti bo zdelo pridružiti se nam, v redu, dobrodošel. 

Bojan Administrator

angelaangela  

član od: 25.7.2008

sporočila: 8

7. sep 2008 11:39

Kaj hočem, nekateri pa res ne morejo iz svoje kože. Moti jih še to da drugi gredo na dopust, oni pa ne. Danes so cene storitev dostopne tudi tistim z manjšimi dohodki, samo malo bolj skromen je potrebno biti. Kar pa po besedah nekaterih, ki se širokoustijo in kitijo z svojimi sposobnostimi ni tako. So izgleda delavni samo pri opravljanju, ne pa pri svojih dejanjih. Bravo hedonist, si jih lepo okrcal in se tako pridružujem tvojemu mnenju. Ravno tako čestitam delfinu za film, ki je bil na tv pred dnevi. Kolikor sem razumela, gre na festivale v tujino. Želin ti novih priznanj za kulinarične izdelke. Pa še to sem opazila, da si bil napisan kot avtor filma. Ja se bo kdo našel, da je že pred tabo brancine pekel. Tisto z figami na svetilniku je bilo pa posebaj dobro. Je verjetno tudi fige že katera od strokovnih kritičark iz tega foruma kaj takega poizkusila, pa bo spet ogenj v strehi. Lepo delfino, sem vesela tvojih kulinaričnih podvigov, ravno tako pozdrav hedonistu, ki je realno ocenil fovšarijo. Sem rekla, da odhajam iz foruma, pa mi res ne da miru. Bo vsaj katera imela kaj pripomnit. Lep pozdrav vsem, pa še kakšen dober receptek vam želim. angelaangela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti