Knjiga receptov

tema je zaklenjena

Zmajček  

član od: 25.7.2008

sporočila: 4

25. jul 2008 21:56

Ja, kje pa tukaj berete aroganco in podcenjevanje??? Le zakaj v Delfinovem pisanju vidite strahove? Saj vam nič noče. Povedal je le, da je v kuhariji podobno kot v glasbi. Če hočete, boste v vsaki pesmi našli melodijo neke druge pesmi. Še na radiu včasih slišimo popevko: SO NAJLEPŠE PESMI ŽE NAPISANE..... Morda bi Delfin lahko v spremno besedo svojih knjig napisal: SO BILE TE JEDI ŽE KDAJ SKUHANE???? :)))) _____________________ Drugače pa: vsak iz pisanja razbere tisto, kar želi razbrati! Zmajček

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. jul 2008 22:01

Zanimivo, "ta hudi" zagovorniki delfina so danes prijavljeni na naši strani....res znimivo....

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. jul 2008 22:07

Tole je res že komično. Vidim, da bo obisk na kulinariki zrasel od danes naprej ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Zmajček  

član od: 25.7.2008

sporočila: 4

25. jul 2008 22:12

rimljanka je napisal/a:

Zanimivo, "ta hudi" zagovorniki delfina so danes prijavljeni na naši strani....res znimivo....

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije
Jaz sem se prvič na kulinariko prijavila pred štirimi leti, torej nisem nova. Priznam, da kulinariko samo obiskujem in ne komentiram, če nimam nič komentirati. Pred štirimi leti sem se registrirala na ime NatašaH oziroma Nataša-H. Jernej lahko potrdi! Zato ne bodi tako zelo prepričana, da je nov nick, tudi nov obiskovalec! _____________________________________ Vsak razbere tisto, kar želi razbrati! Zmajček

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. jul 2008 22:24

Zmajček: Ker ne izdam identitete, potrjujem, da napisano ni res. Uporabnika s tem up. imenom ni. Nisem pa nikoli rekel, da je nov nick nov obiskovalec. Včasih ima en obiskovalec več nickov, kar pa je proti pravilom. In potem uporabim

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

25. jul 2008 22:24

He he, jaz pa nisem danes prijavljena, pa tudi nisem razbrala podcenjevanja, čeprav so tisti prepisi iz raznih knjig tudi mene zbodli. Itak mi je pa vseeno, nikogar ne zagovarjam, knjige ne poznam, ob branju se samo neizmerno zabavam. Mogoče je pa Delfino samo en prijazen fant, ki bo kakšen uporaben nasvet/recept prispeval tudi na kulinariko :) Upam. Pa še kaj napišite, tako zabavne teme že dolgo ni bilo, danes mi še vicev ni treba brat

Zmajček  

član od: 25.7.2008

sporočila: 4

25. jul 2008 22:35

jernej je napisal/a:

Zmajček: Ker ne izdam identitete, potrjujem, da napisano ni res. Uporabnika s tem up. imenom ni. Nisem pa nikoli rekel, da je nov nick nov obiskovalec. Včasih ima en obiskovalec več nickov, kar pa je proti pravilom. In potem uporabim [jernej]

[jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Morala bi biti! 100% sem. Mislim, da to ni bilo pred štirimi leti, ampak celo pred skoraj petimi. Preko tega foruma sem prišla na nek drug forum, kjer sem bolj aktivna :))) Evo, med svojimi shranjenimi gesli hranim tole: Res sem se zmotila pri imenu. Takrat sem bila registrirana z nickom "Nataša" Datum 20.08.2002 Zahvaljujemo se vam za včlanitev v Kulinarično Slovenijo. Za aktiviranje vaąega uporabniąkega imena kliknite na http://www.kulinarika.net/aktivacija.asp?uporabnik=Nataąa&geslo=xyxyxyxyxy&koda=reduhu ali pa v portalu napiąite naslednje podatke: Uporabnik: Nataąa Geslo: xyxyxyxxyxyxyxyyx Koda: reduhu Tu je dokaz, da sem članica kulslo od avgusta 2002 - torej 6 let!!!!!! Mislim, da dlje od mnogih, ki se danes kitijo s članstvom :))))))) Zmajček Sporočilo je spremenil(a) Zmajček dne 25. jul 2008 22:41:01 Sporočilo je spremenil(a) Zmajček dne 25. jul 2008 22:42:19

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. jul 2008 23:01

Aha pod Nataša te je pa res našel. In čemu potem ponovna prijava??? Sicer pa to sodi že bolj na ZS.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

DELFINO  

član od: 24.7.2008

sporočila: 10

26. jul 2008 2:48

Jutri gremo na dopust, vsem vse lepo in hvala za komentarje. Andrej DELFINO

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. jul 2008 8:19

jasna1 je napisal/a:

Angelaangela,

dobrodošla na kulinariki!

Lepo, da si prišla ravno danes in prav v to temo! Slučajno, a ne.

 

Mamamia se je pametno umaknila, jaz sem se v prste grizla, pa ni pomagalo, kar tipkajo in tipkajo... Vem samo to, da če bi jaz bila Jernej, bi tole zbrisala od prve do zadnje črke!

jasna

Eh, nisem se umaknila, samo umolknila sem, ker se mi zdi to najbolj modra poteza. Povedala sem, kar mislim o uporabi že narejenih baz podatkov v komercialne namene, zdaj pa gre tema v neke druge vode in eni znajo hudo dobro plavat in vleči za seboj še druge.

 

Da ne bo pomote: delfino je gotovo dober kuhar in morda še boljši na področju marketinga in osebne promocije. Tko voli, nek izvoli, bi porekli pri naših nekdanjih južnih sodržavljanih. Če nas pa delfino tako prijazno vabi k sebi, pa velja imeti v mislih tudi tisto, da so zastonj stvari na koncu najdražje.

 

Sicer pa mislim, da je delfino dovolj moder, da bo vse tu zapisano speljal na svoj mlin. Meni je prav. Če bo še kak recept (avtorski) poslal v bazo, mu bomo toliko bolj hvaležni, ali če bo odgovarjal na vprašanja nas, amaterskih kuharjev, ko bomo iskali kak nasvet ali novo idejo.

 

Jernej pa ima prav, da ne briše teme. Nismo še postali žaljivi, med vrsticami pa tudi znamo brati. Ob predočanju dejstev si vsak sam ustvari mnenje in to je tisto ta pravo.

 

Lepo se imjte, Mamamia

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti