Korčula

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

6. avg 2013 21:39

Moraš bit pa res čuden, da greš najmanj štiridesetkrat zapovrstjo med sovražno nastrojene, in to na dopust

lp

mzm

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

6. avg 2013 22:02

Imam občutek, da smo zašli že malo v čudne " kalne vode". Slabe in dobre izkušnje z gostitelji oz. apartmaje dajalci lahko imamo na Hrvaškem, Grčiji, Sloveniji, Madžarski ...  Se strinjam z Majo, v teh kriznih časih se vsi trudimo in borimo za slehernega gosta. Tudi sama sem v teh vodah, svoje delo opravljam z nasmehom, veselim se vsakega gosta, ki je pri meni vedno dobrodošel. Tudim se, da bi pri nas preživeli čudovite počitnice in da bi se čim prej spet vrnili. Mislim, da je cilj vsakega sobodajalca zadovoljen gost, tisti, ki te bo priporočal prijateljem, sorodnikom, sodelavcem, tisti, ki ga je dopust osrečil in si ga bo seveda čim prej spet zaželel.  Takšen je moj pogled oz. vizija za doseganje rezultatov  na dolgi rok. V dobrih desetih letih dela na tem področju sem imela kakšnih manjših primerov za prste ene roke, kar me ne skrbi.

Vsem želim lep, sproščujoč, vesel in  dopust   poln lepih spominov. 

sonce51

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. avg 2013 12:32

ono je napisal/a:

Od silne ljubezni in navdušenja nad našimi sosedi Hrvati so se nekateri navadili tudi njihovih navad in sovražnosti do drugače mislečih predvsem pa do  Slovencev res škoda .



ono

Ti očitno ne razumeš, da nekdo, ki ne misli tako kot ti, še ni tvoj sovražnik in s tako etiko se boš težko dolgo pogovarjal.  -

Drugače pa tole, kar tule prodajaš, ima ime in se  zadevi reče šovinizem (ker se neka negativna lastnost posameznika prenaša na celo skupino z namenom, da se očrni skupina) - in resno, kje je moderator2?

 

Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

7. avg 2013 12:42

Na Korčuli :)

Commis débarrasseur

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. avg 2013 13:14

zzak1977 je napisal/a:

Na Korčuli :)



Commis débarrasseur

 

Se prostovoljno javim, da mu grem povedat.

Loni Makaroni

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. avg 2013 14:14

Vendelina jr. je napisal/a:

in resno, kje je moderator2?

Nič ne skrbi, znamo oceniti, kdaj je zadeva za ukrep in kdaj ne. Ne rabiš skrbeti.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti