Čiščenje stanovanja

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

tema odprta - 28. jan 2008 15:04 | ogledi: 15.336 | odgovori: 46

Pozdravljeni.

Ali mogoče kdo ve kje v Velenju je kakšen čistilni servis, da bi mi generalno sčistil stanovanje. Sama namreč nisem iz Velenja in tudi tam nič kaj ne poznam, potrebovala pa bi čiščenje zato ker sama ne utegnem in potrebujem račun. Gre namreč zato, da da so v tem stanovanju sedaj bivali najemniki, vendar gredo sedaj ven in je potrebno sčistiti stanovanje za nove najemnike.

Prosim za pomoč.

lp

brkn83

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

28. jan 2008 15:27

ja sam hernaus ne čisti stanovanj- samo poslovne prostore, šole, vrtce, trgovine,....sem že klicala njih. sicer bodo poskusili poizvedeti, če imajo kaj prostih terminov in me bodo obvestili. brkn83

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

3. mar 2011 8:46

Multivitamin, kaj pa je zdaj to? Tema je bila odprta leta 2008.....? Pa lep dan! kara

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

3. mar 2011 8:49

Kaj je Multi... kaj si bil pa ti sinoči tako nabrušen in še to samo na eno stran kot melerin? :)

Sergej

neznan uporabnik

3. mar 2011 9:05

Ja, se opravičujem. Me je en prispevek čist ven vrgel s tira. Pol sem pa bil melerin kr povprek. Saj ni blo to ok do vseh. Do enih pa. Se pa sedaj tukaj opravičujem za vse ostale poste v ostalih temah, s katerimi sem ali bi lahko koga šrizadel. Da ne bom v vse teme posebaj pisal opravičil.

 

Saj ne vem kaj me je popadlo spet. Mislim vem kaj. Ampak bo bolje,da odslej,ko me popade bes na vse skup kar cele dneve poslušam in berem, raje ne pridem na kulinariko stresat slabe volje.

 

Mam pa dost te države,te lopovske bande in vsega skup kar se imenuje vlada in politika ala Slovenija.

 

Res lep dan vsem,

 

Multivitamin

multivitamin

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

3. mar 2011 9:13

multivitamin je napisal/a:

Ja, se opravičujem. Me je en prispevek čist ven vrgel s tira. Pol sem pa bil melerin kr povprek. Saj ni blo to ok do vseh. Do enih pa. Se pa sedaj tukaj opravičujem za vse ostale poste v ostalih temah, s katerimi sem ali bi lahko koga šrizadel. Da ne bom v vse teme posebaj pisal opravičil.

 

Saj ne vem kaj me je popadlo spet. Mislim vem kaj. Ampak bo bolje,da odslej,ko me popade bes na vse skup kar cele dneve poslušam in berem, raje ne pridem na kulinariko stresat slabe volje.

 

Mam pa dost te države,te lopovske bande in vsega skup kar se imenuje vlada in politika ala Slovenija.

 

Res lep dan vsem,

 

Multivitamin


multivitamin

Multi, jaz ti predlagam, da odpreš novo temo z naslovom OPRAVIČILA. In se potem vedno, ko te bo zopet popadla tabesna, v tisti temi opravičiš za vse svoje izpade  

Blanchy

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

3. mar 2011 9:38

OK... čelade dol in gremo naprej. :)

 

Sergej

neznan uporabnik

3. mar 2011 13:51

Tak se govori. Mimgrede sem danes skuhal fajn govejo župo. Sem se začvekal tu pa je lepo po malem brbotala 4 ure. Je pa noro dobra. Pa čist nič nisem dal Vegete,ker sem pozabil. Majke,šta mi radi kul-slo. Pol sem pa dal vse normalno, meso,perutko,šopek,eno celo čebulo. Čez 2 ure sem se spomnil,da juho kuham. Sem poskusil in ne boste verjeli,da sem za slanost moral dodat samo pol desertne žličke soli na 3,5 litra vode. Pol sem spet pozabil. Pa je še dve ure brbotalo. Prej sem vgasnil. Poskusil - milina.

 

Se komu cedijo sline mogoče? Aja,strupa nisem dodal nobenega. Nimam nič na zalogi teh arcnaj danes.

 

Multivitamin

multivitamin

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

3. mar 2011 14:04

multivitamin je napisal/a:
Mimgrede sem danes skuhal fajn govejo župo. Sem se začvekal tu pa je lepo po malem brbotala 4 ure. Je pa noro dobra. Pa čist nič nisem dal Vegete,ker sem pozabil. Majke,šta mi radi kul-slo. Pol sem pa dal vse normalno, meso,perutko,šopek multivitamin
šopek mimoz, tulipanov, rumenih vrtnic, zvončkov, trobentic... Če boš mene kdaj na govejo župo povabil, bi takšno s šopkom mimoz Če je že čas , je treba to izkoristit, dokler se lahko nanjo zgovarjamo Ognjič

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

3. mar 2011 14:13

multivitamin je napisal/a:

Tak se govori. Mimgrede sem danes skuhal fajn govejo župo. Sem se začvekal tu pa je lepo po malem brbotala 4 ure. Je pa noro dobra. Pa čist nič nisem dal Vegete,ker sem pozabil. Majke,šta mi radi kul-slo. Pol sem pa dal vse normalno, meso,perutko,šopek,eno celo čebulo. Čez 2 ure sem se spomnil,da juho kuham. Sem poskusil in ne boste verjeli,da sem za slanost moral dodat samo pol desertne žličke soli na 3,5 litra vode. Pol sem spet pozabil. Pa je še dve ure brbotalo. Prej sem vgasnil. Poskusil - milina.

 

Se komu cedijo sline mogoče? Aja,strupa nisem dodal nobenega. Nimam nič na zalogi teh arcnaj danes.

 

Multivitamin

multivitamin
Bravo, brez vegete si ugotovil, da je čist v redu a ne priznam, mal se mi cedijo sline, ker sem nora na govejo juho JanisJoplin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti