Rutar-zamujanje s kuhinjo

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

28. jan 2008 16:56

chappy meni se še to kar v roke vzameš in odneseš ne zdi več vredu. zadnjič sva z mamo ugotovile da imamo že obrabljene kuhinjske krpe. in ravno takrat so bile v rutarjevi reklami krpe, pakirane skupaj po deset komadov za pet evrov. in grem jaz po njih. trgovko sem vprašala kje so pa je rekla da naj na tekstilnem oddelku pogledam (ja valda da jih ne bom med svetilkami iskala) in ko jih najdem so bile zrolane skupaj in sem rekla če lahko en paket narazen vzame da jih bom videla. pa je rekla da ne, da more biti original zapakirano. sama sem trgovka in vem kakšne so moje pravice in dolžnosti. in potem še ugotovim da je v paketu 6 krp in ne 10 kot je pisalo v reklami in opomnim prodajalko na to pa je rekla da so se v reklami zmotili. no vseeno kupim tiste krpe, pridem domov in ugotovim da niso vredne niti evra, določene so že šle narazen. v rutarju me ne vidijo več. nektarina

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

28. jan 2008 17:14

tudi jaz sem slišala veliko kritik na račun rutarja. prva je, da se kolegica kupla sedežno, ki jo je dobila po ne vem kolkem času in ugotovi, da je stara sedežna samo prevlečena. so imeli cele komplikacije s tem, ko so pa zagrozil s tožbo so jim pa komaj vrnili denar. druga pa ta, da je mami kupila kuhinjo in itak po dolgem času klicanja in teženja končno pripeljejo in so jo začel montirat, je bla pa na sredi pulta luknja in kar en kos "štukan" vmes, da znoriš. in potem jovo na novo splet klicarjenje in teženje, da so vsaj tko naredil da zgleda. mene tam ne vidijo več. tanjaj

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

28. jan 2008 18:32

Nisem brala vsega ,ampak lahko rečem da nam je Rutar živce požrl zaradi kuhinje.Hčerka je naroćila kuhinjo pred letom in tri mesece.Dobavni rok tri mesece ,in res,kuhinjo pripeljejo ,montirajo in ...sedaj se začne cirkus.ena omarica višja ,pult ni raven en kup reči manjka ,ni bilo dobro zmerjeno,zato je pri stikih luknja...napišejo kako in kaj im mrk za par mesecev.Hči gre k rutarju težit ,čez nekaj časa pripeljejo pult po vsej dolžini počen.Jih je imela polhen kufer,pokliče inšpekcijo,drugi dan kličejo kdaj lahko pridejo.Hči vzame dopust in čaka ,zvečer pokličejo ,da so imeli prometno......kdo se sedaj norca dela.Spet inšpekcija .....no končno sporočijo da so deli prišli...nadaljevanje sledi. Za kuhinjo je dala miljon tolarjev,če bi bilo po moje bi zahtevala denar nazaj in kuhinjo lahko odpeljejo.Zgleda da še vedno dosti prodajo ,ker jim enostavno ni mar. lp goga

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

28. jan 2008 18:42

ja tale Rutar je res na zelooo slabem glasu. Tudi mi smo šli prvič v to trgovini, rezervirali in kupili sedežno pa smo imeli težave. Tako da prvič in zadnjič. In mislim da bojo tako počas izgubili VSE kupce. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

nejko21  

član od: 26.2.2007

sporočila: 37

28. jan 2008 18:47

Barby vem kako zna zaradi rutarja bolet glava. Šparaj živce in naredi kot si napisala, seboj vzemi brata in res trdo pristopi in ne popuščaj. Ja glede denarja je pa tvoja pravica, ker se ne držijo dogovorjenih rokov. Veš sej ima vsakdo kje sitnosti ampak čez rutar jih pa ni. Verjemi, da te bo še lahko bolela glava, če ti pripeljejo rutarjevo kuhinjo, ker je roba za nič. Ravno prejšnji teden smo lepili in montirali dodatne vijake na regal v dnevni, ki sicer izgleda modno in fensi ampak me je skor kap ko sem en dan odprla vrata in videla da se zadnja stranica le še za mm drži stranskih stranic. Da ne govorim da imam malega otročka in kaj bi lahko bilo če... Fantov brat je "tišlar" in mu ni jasno kako so to skup zlimal-ko bi voda skup znosla je biu njegov komentar. Kot sem rekla šparaj živce in si kupi tvojega denarja vredno kuhinjo. Tudi pri nas je bilo tako kot pravi Jernej. Neki na uho in kao gleda da drugi trgovci ne vidijo in on lahko ceneje zrihta in kr vse imajo na zalogi... da te ---- prtisne. LP Katja

nejko21  

član od: 26.2.2007

sporočila: 37

28. jan 2008 18:56

No, gogad je opisala rutarjeve kuhinje! joj sm jezna! LP Katja

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

28. jan 2008 19:41

Pa dobro kaj tem Rutarju res ne more nobena inšpekcija ,kaj ukrenit? balonka

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

29. jan 2008 7:09

Sodelovec mi je povedal, da so njemu pripeljali sedežo, napačne barve seveda, potem so po enem mesecu pripeljali še pravo, vendar napačne niso želeli odpeljati. Ja tudi to se dogaja, in sedaj ima dve sedežne doma. Sama upam, da bom danes kaj uredila, seveda po vaših nasvetih. barbay

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

29. jan 2008 9:43

hoj! moja izkušnja ( ne z rutarjem!!!) pa malce izstopa. spada v tisto rubriko "saj ni res, pa je". torej: kupili smo kotliček za wc. dobro je delal en teden, potem pa ne več. šli smo do prodajalca ( merkur) in kar brez računa ali originalne embalaže so nam zamenjali del, ki naj bi bil kriv za slabo delovanje . nakar so nas po telefonu spraševali ali je vse v redu(!!! za ne verjet!!!! ). spet je par dni bilo vse oK, nakar spet ne. tokrat smo se obrnili na proizvajalca, in tukaj PRESENEČENJE, proizvajalčev predstavnik se nam je ( z rezervnim delom pod pazduho) pojavil pred vrati čez par dni! popravil, se opravičil in odšel. za ne verjet , a ne !? GOSPAKATJA

nejko21  

član od: 26.2.2007

sporočila: 37

29. jan 2008 11:10

Barbey držim pesti za najbolši izid. Poročaj. LP Katja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti