Nea vem, če bo ke s totih slik. Sn vjutro film vun potegnila, pa nije blo nič gore.
tumpika 
Srečanje pod pohorjem - pležuharija
tumpika moja, bog vedi ka si ti to pritiskala na slikaaparati - ka bom pa zej brez dokumentacije s pležuharije. Joj, joj, joj tumpika!!!
Nisn jaz kriva, ja pa ku no, On mi je reko, naj ga vun potegnem.
Jaz pač vbogam, tak sn zgojena.
Bomo se še enkrat dobli, pa hitro, doklič snega nea pobere.
tumpika 
Nič se na mene zdej izgovarjat, sem ti rekel pust pri miru, zdej pa imaš, bomo se res mogli dobit še enkrat, pa magar sneg pobere ( pa tole tipkovnico bova zamenjala ).
ežoj
Ne, fotk ne bo zaradi varovanja zasebnosti. kdor je hotel, je prišel, ostali pa ...
Drejček
Sicer je pa mali mož, če jaz kaj vem, vas vse videl. Se morda motim? A ni on nekako povezan s pomarančo, da o xxxxxxx ne govorim................
rimljanka - zasebno mnenje
Ja, mali mož je vse videl. In bil najaktivnejši pležuhar
zvitorepka
Aha, potem je pa res vse jasno. Pa dobrodosel med nami, mali moz!
LP
Jerneja USA
A rabite
mm, je že celo leto čan. No, jutri
bo prva svečka
kobra 1
Ojla kobra, pa res zgleda da rabim 
in se kdo poleg mene.
LP
Jerneja USA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
