Ognjič.............. pa bo zadosti? Tri vrečke

LP,
zvitorepka
Srečanje pod pohorjem - pležuharija
Računam na to, da nima doma samo onih mejčkenih škrniceljčkov za en krofek 
Ognjič 
Gorenjska sekcija bolj na klobase "prijemlje". Razen enega. Tega se da dobit na makarone
.
zvitorepka
Pa zakaj vedno na zadnji vikend v januarju čakate s srečanji. Mi je že lani šlo po vodi!!! Pardon po snegu
. Jaz bi tudi krofe jedla
. Pa še Ogička pride, pa Lisicka... Pa Tumpika, skoraj sem pozabila.
jass
Sporočilo je spremenil(a) jass dne 21. jan 2008 14:01:34
Jass, lani pa ni bilo zadnji vikend. Je bilo zadnji petek v mesecu. 


rimljanka - zasebno mnenje
Ežoj, maš že karto v žepi? Cuk že fučka.
tumpika 
Kar naj fučka, kar naj fučka, karta je v žepu........
ežoj
ati zlati jaz bi pa imela recept za tele lepe krofke, pa lepo se imejte na srečanju. čao
stani
Stani, za takšne krofke potrebuješ v prvi vrsti aparat za peko, ki je tudi na sliki, v nasprotnem si z tekočo maso za krofke nimaš kaj začeti. Recept za maso je zelo podoben palačinkinem, le malo pecilnega je zraven. Natančno recepta na pamet ne vem, bom ti ga pa jutri napisal.
ati zlati
joj, kakšna gužva bo...Nena - morje, a nisi mogla še mal počakat na Pohorju?
Ognjič 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
