Jaz bi pa rekla samo,da lepo,da je bil nekdo sposoben spravt iz sebe svoja čustva...
Če ne bi bilo v rapu (ki mi je čisto všeč,samo ne tu) bi bil en lep komad...
Ni me spravil v jok,me je pa šokiral...
V jok me je spravil komad,napisan po dogodku iz Lipe :(...
Roncolino
Pismo nikomur
No jaz lahko jokam če ..... ne vem no, če mi kdo kriv prst pokaže..tole pa mi ni prišlo do srca. Propaganda s strani nekaterih, ki zagovarjajo taka načela.
Mi pa grejo kocine pokonci, ko svetovalna delavka v drugem letniku gimnazije puncam govori kakšno grozno dejajnje je dejanje splava. Pa da se to sploh ne sme delat, da je treba prepovedat pa take. Haloooooooo
Tudi jaz nisem zato, da se splav dela kot ..kaj jaz vem..., kot depiliranje nog. Vendar, če se že zgodi nosečnost, ja madona a je bolje imet otroka pri 16-h.??
Ja Roncolino tisti komad o Lipi pa je tud menen spravil v jok.
Lepo in radis e imejmo
ursa40
| ursa40 je napisal/a: |
| Vendar, če se že zgodi nosečnost, ja madona a je bolje imet otroka pri 16-h.?? Ursa40 |
No zdaj pa vsi pametnjakoviči! To je objavljeno na strani "moj video" kjer lahko vsakdo objavi posnetek, ki je seveda amaterski. Če bi bil profesionalen, bi se verjetno sukal kje na TV, čeprav po pravici povedano tisti plagiati, ki jih izvajajo slovenske "zvezde" niso nič boljši! Vsekakor vse pohvale izvajalcu tega komada, ker je lepo prikazal mlajšim kako lahko kakšno nespametno potezo iz najstniških let, kasneje obžaluješ. To je pač pokazal na svoj način oziroma na način kot ga mladi danes razumejo....Dajte se malo zamislit, ste vi toliko boljši???? Ne vem zakaj potem ne vidim vaših vidospotov in vaših pesmi predvajanih...gotovo bi bili HIT!" Aja pa še to, tale objava ni namenjana kakšni reklami oziroma zaslužku, ampak je človek samo hotel svoje občutke, ki jih je zlil v pesem, deliti z drugimi. Če bi kdo od vas (sicer bog ne daj) v bližnjem sorodstvu izgubil mlado bitje, ne bi pisal tako bolnih komentarjev!
Saša
Ja, Basti, povsem se strinjam s tabo. Sem ravno poslušala video, ko si ti pisala. Verjetno enim manjka bolj "domače" besedilo: da si pljuvaš v svoj obraz... da imaš trajno.... in še bi se našlo. Je bil fant očitno v hudi stiski, ko je pisal to pesmico.
londonska rezina
Pravzaprav se vprašam, zakaj je sploh tale "debata" potrebna. Zakaj je sploh bila tema odprta, brez vsakega vprašanja, besede, komentarja, mnenja,... Pa menda ne zato, da bi se skregali med sabo?
rimljanka
Nikoli nihce ni trdil, da je boljsi. Nazaj sem prebirala mnenja, ne pa primerjanj. Razumem, da je clovek poln custev in jih zeli deliti z nami. Ce moramo mi to razumeti, mora pa tudi clovek razumeti, da njegovo izvajanje prebudi custva v nas, ki jih potem napisemo pod "odgovorite na temo". Kakor jaz vem, so taka pravila foruma oziroma sirse javnosti.
lep vecer!
slepakura
slepakura
Oseba, ki je ta link objavila je naredila to bodisi zaradi promocije ali pa, ker ji je bil video všeč.
Meni osebno, če gledam iz stališča, da je vse: glasbo, tekst in video uredil in zmontiral popoln amater, všeč. Že napredek je, da se tekst skozi cel video ne ponavlja, kot pri nekaterih priljubljenih slovenskih skupinah (npr. izbrala si bom fanta tistga ta velicga,...če se to ne ponovi ene 20x
). Nekdo, ki še nikoli v življenju ni zmontiral nobenga videa, sploh pojma nima kolk dela je za takšnim izdelkom. Zato vsaka čast avtorju. Itak pa smo slovenci narod, ki vse popljuva in zna le kritizirat. Pa dajte naredit vi nekaj, pa bomo potem vas ocenjevali.
Aja pa še to:
Kar se pa tiče petja v narečju, ej men je Kreslin zakon pa tud če zapoje v prekmurščini. Ni važno narečje, važna je kvaliteta izdelka. Vsaj zame.
ally
| ursa40 je napisal/a: |
| Mi pa grejo kocine pokonci, ko svetovalna delavka v drugem letniku gimnazije puncam govori kakšno grozno dejajnje je dejanje splava. ursa40 |
Basti in ally82, se strinjam s tem kar sta napisala.
Lp Nasha
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
