Tla in ploščice v kuhinji-nasvet

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

13. jan 2008 19:41

V kuhinji imam na tleh svetel laminat in če bi se še enkrat odločala, bi zanesljivo izbrala kaj drugega. Vsekakor je prednost, da je gladek (nima fug), je pa drugače zelo občutljiv in po petih letih se mu tudi starost že kar pozna (pa je bil eden dražjih - če je seveda to kakršnokoli merilo). Vsekakor se strinjam z rimljanko, na gladkih enobarvnih tleh se vsaka pikica takoj vidi. V kopalnici imam na tleh ploščice v optiki lehnjaka in se super obnesejo (z drugimi besedami: zlepa se na njih nič ne pozna, pa še čistijo se lahko). Lep pozdrav Sonja

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. jan 2008 19:51

Tudi jaz poznam Panles kuhinje, ker jih je že veliko znancev kupilo. Glede kvalitete ne morejo še nič reči, ker jih nimajo dolgo. Jelenckova

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

13. jan 2008 19:51

Jaz imam podobne barve in imam na tleh malce ubito oranžne mat ploščice (velike 25x46 cm), ki izgledajo, kot da bi bile nekako z grobim čopičem premalane - čez bolj ubito barvo malce bolj živa. Na stenah so enake ploščice le v smetanasti barvi. Kombinacija je super, na ploščicah pa se, ker so mat in niso enotne barve, tudi ne vidi vsaka smet. Po ogledu linka dodajam: izbrana kuhinja je zelo lepa - na steni bi pustila kar take ploščice, kot so na sliki, na tleh pa nekaj, kar se sklada tudi z drugimi barvami v stanovanju! ines Sporočilo je spremenil(a) ines dne 13. jan 2008 20:11:03

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

13. jan 2008 22:15

Jaz imam pod kuhinjskimi elementi granit plošče,večji del črne in nekaj belih30/30 položene s fugami in naprej laminat.Z ploščicami sem zelo zadovoljna in jih priporočam vsakomu v kuhinjo.Edino napako, ki sem jo naredila je to, da nisem dala talnega gretja pod njih.Moja naslednja adaptacija je, da bom vrgla laminat ven in po celi površini položila ploščice.Poskušaj s kakšnomi kontrasti,če je kuhinja svetla nekaj temnejšega.Moja kuhinja je siva z natur lesom in sem se odločila za črno-bele ploščice. BISERKA55

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

14. jan 2008 9:40

Jaz imam talno gretje in ploščice in je OK. Problem je edino to, da se včasih zgodi kakšna nesreča in kaj pade na tla. Če je to kaj težjega in tršega se pozna na ploščici, če pa pade kaj nežnega, pa jo skupi ta reč. Ampak nič ni neuničljivo in res ni vredno da bi se sekirala za vsako stvar. jezek

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jan 2008 9:55

Če imaš v kuhinji že dve barvi, potem si itak že izpolnila maksimum kar se barv tiče. Čim bolj ton-na-ton taki barvi kot so spodnji elementi. Tudi če imajo ljudje še tako radi barve, barve, barve...ti to pri opremljanju naredi nepopisne težave, ker potem zelo težko kombiniraš tako s tekstilijami in seveda tudi z ostalimi deli stanovanja. In z leti postanejo barve, več kot jih je, v domovanju vedno bolj težke in vedno bolj na jetra grejo. Skratka, 2 nosilni barvi v enem prostoru sta maksimum in to velja za ves interier. Vendelina jr.

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

14. jan 2008 10:07

Lani v jeseni sem renovirala kuhinjo. Kuhinja je Ikeina - barva breze. Spodnji elementi so na kovinskih nogah, po tleh pa so ploščice z neravnim robom, položene v karo. Ploščice so umazano roza, pisane.

Včasih kar pozabim, da je treba kuhinjo posesat ali obrisat, ker se ne vidi nobena umazanija.

Jaz sem s ploščicami zadovoljna.

stara

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. jan 2008 10:16

Jaz imam svetle bež ploščice. Če bi danes spet bila pred odločitvijo, bi verjetno vztrajala pri parketu ali laminatu, vendar pa po nekaj letih vidim, da bi bila odločitev napačna. V moji kuhinji se kar veliko dela in vsa voda, ki je že šla po tleh, bi zagotovo pustila posledice. matilda

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

15. jan 2008 20:35

Ker se dosti ukvarjam z interjerom ti lahko svetujem, da se v prostoru uporablja tri barve,dve nevtralne in eno kontrasno. BISERKA55

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. jan 2008 22:01

Hvala vsem za odgovore. Bomo naredili tako, da bo vsem prav. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti