Stare obleke

darjasova  

član od: 26.7.2006

sporočila: 47

12. jan 2008 19:12

Lahko tudi odnesete v Trnovo v varno hišo, bodo ženske in otroci tam zelo veseli. darjasova

neznan uporabnik

12. jan 2008 19:54

se mi zdi da stare obleke zelo prav pridejo marsi kje. lovebeyba

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. jan 2008 19:55

darjasova je napisal/a:
Lahko tudi odnesete v Trnovo v varno hišo, bodo ženske in otroci tam zelo veseli. darjasova
ali v varni hiši vzamejo tudi igrače.Niso plišaste ampak bolj sistema puzzle in pa človek ne jezi se,ter kar nekaj domin. anaeva

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

12. jan 2008 20:50

Oblačila in igrače odpeljem v bližnji materinski dom.Vem pa, da so tam veseli tudi kake otroške opreme.

Bernarda

darjasova  

član od: 26.7.2006

sporočila: 47

12. jan 2008 21:29

Jaz vem samo to, da ko sva z mojim tja odpeljala oblačila, ki so nama delala dren v omari je bilo tam veliko mamic in otrok z zelo žalostnimi očkami in niso imeli nič kaj dosti stvari. Veliko jih je zbežalo od doma in niso imeli možnosti sploh kaj vzeti svojega od doma. Še modrice sem videla, če to kaj pove. Res vsega obsojanja vredno. Res nimajo. Tako, da jim bo prav prišlo marsikaj, tudi igrače, posteljnina, oblačila, obutev, kakšna računalniška oprema. Ne vem, zakaj bi morali skoraj vse dobiti samo brezdomci, no saj vem da so tudi oni ubogi. darjasova

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

12. jan 2008 22:35

darjasova je napisal/a:
Jaz vem samo to, da ko sva z mojim tja odpeljala oblačila, ki so nama delala dren v omari je bilo tam veliko mamic in otrok z zelo žalostnimi očkami in niso imeli nič kaj dosti stvari. Veliko jih je zbežalo od doma in niso imeli možnosti sploh kaj vzeti svojega od doma. Še modrice sem videla, če to kaj pove. Res vsega obsojanja vredno. Res nimajo. Tako, da jim bo prav prišlo marsikaj, tudi igrače, posteljnina, oblačila, obutev, kakšna računalniška oprema. Ne vem, zakaj bi morali skoraj vse dobiti samo brezdomci, no saj vem da so tudi oni ubogi. darjasova
Darjasova,kje pa je ta varna hisa v Trnovem? Imam veliko oblacil,ki pa bi jih rada oddala nekomu,ki jih resnicno potrebuje. Lep pozdrav marmeladka

duskamb  

član od: 22.10.2007

sporočila: 43

12. jan 2008 23:22

Jaz sem jeseni odpeljala veliko stvari na Karitas, vključno s plišastimi igračkami in sploh niso zahtevni. Karitas ima celo svoje šivalnice in oblačila popravi, če so poškodovana.Mislim, da rdeči križ komplicira in hočejo imet potrdilo iz čistilnice. duskamb

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. jan 2008 8:46

duskamb, če bi vedela, kakšne umazane, strgane, zmečkane cunje (obleke jim ne bi mogli reči) ljudjje pripeljejo, bi morda razumela RK. Pa ni res, da zahtevajo potrdilo čistilnice, pri nas že ne.

Vsaka medalja ima dve plati.

rimljanka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. jan 2008 8:47

marmeladka je napisal/a:
Darjasova,kje pa je ta varna hisa v Trnovem? marmeladka

Bistvo Varne hiše je v tem, da se ne ve, kje je..........

Torej lepo prosim, ne objavljajte naslovov, telefonov,........

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti