Ponudba za zaposlitev-da jih "kap"

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. jan 2008 17:01

Če jih bo kap, bo s tvojo službo bolj žaltava. rimljanka

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

8. jan 2008 17:08

Ojej, Nikita... Delodajalec bo vedno izbral boljšega. V tem primeru pač "mlajša eksistenčno obremenjena kolegica" to ni bila. To bi lahko bil moj zaključek na tvoj post. Vsekakor je potrebno delodajalca pritegniti s svojo ponudbo (in ne prošnjo!). Vedeti morate, da se vsaj v tem delu strinjam z Almo (to je bivša "Barovka"), ki je vedno govorila o samo-propagandi, samo-promociji. Premalo se zavedamo, da ne glede na to, kako se to grdo sliši, se vedno "prodajamo" po neki ceni (vrednosti) in po drugi strani moramo vedeti, da nas delodajalec plačuje glede na našo vrednost in glede na to, koliko nas ceni. Če nas ceni premalo, nas tudi plačuje premalo. V takem primeru sem jaz, konkretno, menjala delodajalca. Seveda pa je pisna "ponudba" glavna...

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

8. jan 2008 17:57

Nikita je napisal/a:
Nelly je napisal/a:
delala še tri leta po upokojitvi. stavo s sinom sem dobila
Zaradi stave mlajša eksistenčno obremenjena kolegica ni dobila dela. Nikita

 

Nikita, še jih potrebujejo. Delo pa je pogodbeno in je v Lj. Na žalost študentje hitro omagajo, ostajajo upokojenke. Želiš kontaktne podatke ?

Nelly

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

9. jan 2008 7:15

OJ!! Nočem ravno, da jih kap, želim samo da preberejo kar je napisano,potem imam vsaj upanje. Mali varaš, z veseljem bi sprejela delo pri vas, vendar višina ni moja vrlina. Pa kdaj drugič. Drugače imam izobrazbo kemijski tehnik, zaenkrat, delam pa kot kolorist. Ld barbay

Barb32  

član od: 29.11.2007

sporočila: 4

9. jan 2008 8:13

Nelly, mene pa zanima tole tvoje dolo. Lahko tudi na ZS. LP B Barb32

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

9. jan 2008 8:44

hoj! barbay, o tej temi nimam niti pojma ( jaz v invalidskem penzjonu, mož v državni službi, sin na podiplomskem študiju v tujini ) , pišem le, da ti želim dosti sreče!! držim pesti !! GOSPAKATJA

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

9. jan 2008 8:51

Nelly mene tudi zanima. Se Lahko obrnm na zs? Ld barbay

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

9. jan 2008 8:53

GOSPAKATJA Hvala!!! Ld barbay

Mali varaš  

član od: 8.1.2008

sporočila: 71

9. jan 2008 9:04

barbay je napisal/a:
OJ!! Nočem ravno, da jih kap, želim samo da preberejo kar je napisano,potem imam vsaj upanje. Mali varaš, z veseljem bi sprejela delo pri vas, vendar višina ni moja vrlina. Pa kdaj drugič. Drugače imam izobrazbo kemijski tehnik, zaenkrat, delam pa kot kolorist. Ld barbay
Glej, tvoja višina ni pogoj za špenglarijo. Toti,ki ga je začelo metati, z visokimi petami nima več kot 150cm. Kaj se izobrazbe tiče, ne skrbi. Jaz sem mesar, pa ni blema.Smo pa večinoma samski v kolektivu, tako da ... Saj veš, prilika dela tata Mali varaš

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

9. jan 2008 10:47

Mali varaš delam v kolektivu samih fantov, tko da se jih moram včasi malo branit, da so pri vas pa se po večini samski,...! Prav, pa mi povej za kakšno delo se gre, mogoče bi me pa znalo zanimat. Kraj dela je kje? Ld barbay

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti