Novost: tiskanje receptov

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 1. sep 2002 23:32 | ogledi: 4.889 | odgovori: 10

Uvedli smo novost: tiskanje receptov, ki je prilagojeno za papir. Recept pripravite za tisk tako, da kliknete na PRIPRAVI ZA TISKANJE pri posameznem receptu (link se nahaja pod kuharčkom)...

Izdelala se bo verzija za papir, vi jo morate le še tiskati... Narejena je na A5, žal pa pri daljših receptih ni več A5, ampak je okvir daljši...

Rešitve pravzaprav ni, ker z brskalnikom (po svoje na srečo), ne moremo prav dobro upravljati z vašim tiskalnikom...

Tako da boste imeli verjetno opcijo, ali tiskati kot A5 z okvirjem, kar bo dobro za kratke recepte, ki jih boste izrezali iz A4 lista, al pa tiskati kot A4 brez okvirja, kar bo pač namenjeno A4 listom in bo primerno za daljše recepte...

Optimalne možnosti pa kot pravim ne, tehnologija ne omogoča, da bi naredil kaj bolj prefinjenega...

Tiskanje je trenutno na voljo za vse in je v TESTNI fazi, 1. oktobra bo tiskanje le za člane, ki imajo polno prijavo, od 2. novembra pa le za tiste, ki bodo vzeli plačljivi paket.

Tiskanje je zaenrkat možno le iz receptov samih, dodali pa bomo tudi direktno možnost tiskanja iz beležke, torej priljubljenih receptov

Svoje mnenja in komentarje lahko kot vedno sporočite v to temo...

Pozdrav

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. sep 2002 10:39

Je kdo preizkusil tiskanje? Kakšno mnenje? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Suzana Kolenc  

član od: 4.10.2001

sporočila: 3

3. sep 2002 10:50

Gospod Jernej! Če vas prav razumem naj bi v bodoče morali uporabniki Kulinarike plačevati za recepte, ki bi si jih želeli natisniti!? Ali to med drugim pomeni tudi to, da bo vsak objavljen recept, ki ga dobite od nas tudi plačan!? Lep pozdrav in hvala za odgovor, Suzana Suzana Kolenc

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. sep 2002 11:05

??? Plačevale se bodo nadstandardne storitve, z denarjem bomo omogočali nove storitve in krili tekoče stroške, ki nastajajo. Kulinarika ostane takšna kot je, odprta za vse. Recepte boste lahko tiskali kot ste jih do sedaj. Plačevalo se bo prilagojeno tiskanje na papir brez solnic in odvečne grafike. Tako da je odgovor negativen. Recepti se tudi v prihodnje ne bodo honorirali, prav tako jih ne bo treba plačevati. Z naročnino želimo kriti stroške, ker KulSlo vsak dan proizvaja izgubo. Zaklenjene bodo le nadstandardne stvari, kot je LEPŠE tiskanje na papir. Dostop do receptov kot takšen pa bo seveda ostal. Vsebine, ki je pišete vi sami, ne bomo zaklepali! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

buci  

član od: 13.6.2002

sporočila: 141

3. sep 2002 12:44

NOVI RECEPTI SO ZELO "OKUSNO" OBLIKOVANI IN LEPI ZA SPENJANJE V MAPO! TO JE MOJE MNENJE! POZDRAV! STANKA! buci

MILANKA  

član od: 2.9.2002

sporočila: 54

4. sep 2002 8:48

TISKANJE JE ČISTO V REDU, VENDAR JAZ POGREŠAM MNENJA, KI SE TUKAJ NE NATISNEJO, MENI PA RAVNO MNENJA OGOMNO POVEDO. MOGOČE OBSTAJA MOŽNOST, DA BI LAHKO PO ŽELJI NATISNILI TUDI MNENJA O RECEPTU? MILANKA SETNIČAR

suzika  

član od: 1.10.2001

sporočila: 39

4. sep 2002 9:04

tudi jaz pogresam tiskanje mnenj! lp, suzy

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. sep 2002 9:13

Tudi mnenja bo mogoče natisniti (to opcijo boste izbrali v nastavitvah, kjer bodo opcije za tiskanje), mnenja se bodo tiskala na posebno stran (toliko lahko nadzorujem tiskalnik). Tako da bo... Ampak šele po 20. septembru. Če potrebujete tiskanje mnenj, zaenkrat tiskajte iz glavne strani recepta. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

6. okt 2002 13:24

tole tiskanje je zakon!!!!!:) LP Manca manca nartnik

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. okt 2002 0:40

Novost: Tiskanje sedaj poteka preko nastavitev. Lahko se odločite za A4 zapis ali pa za A4 izrez iz A4 papirja ( v tem primeru dobite tudi obrobo, po kateri izrežete recept). Vendar pozor, tehnologija spletnih strani ne omogoča, da bi lahko tiskali tako natančno kot iz Worda. Če je recept predolg, bo A5 postal nekoliko višji. PRI TEM NE MOREMO MI NAREDITI NIČ Zato imate tudi še opcijo A4, če jo želite, kar vam bolj ustreza. Tiskate lahko tudi komentarje obiskovalcev in sicer določite preko nastavitev. Nastavitve so "pametne" kar pomeni, da se ohranijo vaše zadnje nastavitve. Če ste npr. izbrali tiskanje mnenj, bo ta opcija postala privzeta, dokler je ne spremenite... Skratka, poskusite, prav sladko vam bo Zdaj pa naredim še možnost dodajanja SVOJE LASTNE ZABELEŽKE k priljubljenemu receptu, potem pa bo MOJA BELEŽKA počasi končana... Zaenkrat! Naj ponovno opozorim, da bo beležka nadstandardna storitev in po uvedbi plačljivega paketa ZAKLENJENA. Uporabljajte jo le tisti, ki nameravate vzeti nadstandardni paket. Podatki sicer izgubljeni ne bodo, tudi če se ne včlanite v nadstandard, bodo pa čakali na vašo morebitno odločitev. Zaenkrat pa lep večer še naprej! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

14. okt 2002 11:37

Full lepo/dober je narejeno! Tatjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti