hoj! je stanovanje že "razprazničeno", so jelke že v smeteh ( ali kleteh), balončki v škatlah, ikebane odstranjene ? a vam je kaj žal, da so prazniki mimo ali ste si oddahnile? res, kadaj pospravljate praznično okrasitev?
GOSPAKATJA
hoj! je stanovanje že "razprazničeno", so jelke že v smeteh ( ali kleteh), balončki v škatlah, ikebane odstranjene ? a vam je kaj žal, da so prazniki mimo ali ste si oddahnile? res, kadaj pospravljate praznično okrasitev?
GOSPAKATJA
Pri nas prazniki še niso mimo :) danes še en božič, pa nasl. tedene še eno novo leto, pa vmes ma mami rojstni dan, tko da še na veliko žuramo :) z okrašenimi stanovanji in hišami :) smreka ponavadi ostane do februarja, če ne opade prej :)
Tukaj klikneš in si ogledaš moje slikice
lp
PitončicaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.