Kakšno obleko za birmo?

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. jan 2008 14:12

V Zari žal oblačil za tako visoke pač ni...je pa v LJ. Malo stopite iz svoje kože, jaz v Zari, Mangu in konec koncev tudi HM ne dobim nič, pa imam "le" 180 cm. Ne strinjam pa se z mnenjm Gospekatje, da lahko ozgleda kaj "hecno", oblačila na višjih postavah iponavadi zgledajo lepše... katka Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 06. jan 2008 14:27:17

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jan 2008 14:13

Glede na to, da je moja birma šele dobri dve leti nazaj, sem šla v rjavem krilcu, nebeško modri bluzici, boleru, balerinkah,  in to je to, moj boter (mož najboljše prijateljice) pa je šel kar v svoji poročni obleki.

Še na maturantski ples sem šla v hlačah, tako da je bilo tole krilce velik napredek.

Loni Makaroni

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

6. jan 2008 14:23

Zaro imaš v BTC, nasproti Emporium-a, ena pa je v centru, nasproti Name (na isti strani). Se ti splača tudi zdaj pogledati, ko bodo razprodaje, ker kar fino znižajo, pa tudi zimska kolekcija ni stiktno zimsko zimska. Pa tudi konec marca še ne bo tako zelo toplo. Punce in fantje, ki tam delajo, pa znajo tudi kar dobro svetovati. Jaz ti predlagm, da se poigrata z barvami. Čevlje bi vzela z ravnim podplatom, kakšne ljubke balerinke v živi barvi, zgoraj pa se igrajta z vzroci, barvami in različnimi dolžinami, saj ima punca manekensko velikost. Za čevlje se ti splača pogledati še v Daichmanu in Vogele (to imaš pa v Kranju- sem čisto slučajno včeraj tja nos prinesla), prav ljubke modele po zelo dostopnih cenah. fresh

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. jan 2008 14:25

Tam je vse skreirano za pritlikave Špance . katka

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

6. jan 2008 14:27

Daichman, če se ne motim je tudi v Celju? a ne, fresh? veš Kranj mi je malo od rok... v Lj-BTC pa bomo sigurno šli pogledat... janadam

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

6. jan 2008 14:31

Ko ste ravno pri visokih...ko sme imela jaz birmo (maj 2007) je bila tam tudi neka punc aiz 8. razreda.Visoka slabih 180cm ampak je bila v svoji obleki fenomenalna.Skreirala ji jo je sicer njena mama ampak je bila res ful lepa... Tako,da mogoče ne bi bilo slabo,če bi obleko dala kam delat?Se mi zdi,da boš težko dobila nekaj kar ji bo prav in ji bo všeč... Se pa spomnim,da lani je bila moda črno-belo in se je na koncu zgodilo tudi to,da smo imeli 3 isto jaknico,4 iste korzete in podobno Roncolino

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

6. jan 2008 14:33

Janadam, nimam pojma. Se bolj stran držim od trgovin, mi shopping ni ravno v veselje. Za Kranj vem zgolj zato, ker sem čisto slučajno, spotoma tam nekaj kupila v Intersparu, pa sem potem se malo oči popasla naokoli. Poskusi na internetu pogledati, kje so poslovalnice. Pa dober nakup! fresh

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

6. jan 2008 15:03

Koliko razumem, ima hči prav perfektno postavo, višino manekenke....no, v eni reviji sem videla na znanem modelu kombinacijo ozkih "cigareten" hlač z visokim pasom (kar se sedaj nosi), zgoraj pa tako kratko jaknico, z okroglim ovratnikom, dva velika gumba, rokavi tričetrt, konec jakne zaokrožen, ramena pa v stilu 50-ih, se pravi brez podložk in šivov - ne znam glih opisat, ker nisem šivilja.

Zraven pa balerinke - morda lahko nekako primerjam oblačila z načinom oblačenja igralke Audrey Hepburn.

titta=

neznan uporabnik

6. jan 2008 16:34

Jaz sem za birmo imela svetlo moder kostim, spodaj pa belo majico na naramnice ter sandale z petko. Večina punc nas je imelo hlače oz. kostim, saj še kdaj prav pride. Se pa spomnim, da je bil zelo šok iz moje strani, ko sem se videla v kostimu. janadam, če ti ne bi bilo priti daleč v Celje imajo v C&A zelo lepe elegantne stvari po zelo ugodnih cenah, pa tudi velikost tvoje hčerke naj ne bi bil večji problem. Sošolka (186 cm) si v njej kupuje stvari in ponavadi vedno dobi stvari za svojo velikost. Glede čevljem se pa v Celju dajo dobiti v Deichmanu, ki je zraven C&A imajo tudi večje števile. zraven kostima za velike se mi zdi da pašejo okrogli čevlji z tanko petko veliko 2 centimetra. lp lovebeyba

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

6. jan 2008 16:50

Lovebeyba kje pa je to v Celju?Lani smo bli v enem trgovinskem kompleksu kjer so spodaj parkirišča zgoraj so pa trgovine(H&M, New Yorker, Yellow, itd.) Veš se ne znajdem tako še v Celju ,hvala za napotke.lp janadam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti