Ta svet je lep, če nekomu nekaj daš.
Ta svet je lep, če nekoga rad imaš,
če stisneš roko komu,ki ga kaj boli.
Ta svet je lep, če si človek do ljudi.
Čim manj kuharskih nesreč, da se vsi recepti posrečijo, pa čim več novih receptov!


darjah
Čestitke
Na Tvoj transakcijski račun št. 2008 v banki » Življenje« sem položila
365 dni zdravja,
energije,
razsodnosti,
strpnosti,
optimizma,
razumevanja,
ljubezni .....
Srečno!
![]()
Malo je praznikov, ki ti sežejo do srca in duše,
ki jih zaznamuje nek notranji nemir,
pričakovanje nečesa lepega pravljičnega.
Praznikov, ko postanemo zopet ljudje,
ko si podamo roke, voščimo vse najlepše,
želimo sreče, zdravja in družinske topline.
Pšeničnik&Trpežna
pšeničnik
Tudi jaz vsem skupaj želim vse najlepše v novem letu 2008.







darčika
Ko prižgejo božične se luči,
vsak v srcu si nekaj zaželi.
Naj Božič bo prijazen,naj bodo
prijazni v njem ljudje,
naj misli bodo iskrene
in veselo bo srce.
Vesel Božič in srečno 2008!!! 
Simona
Sporočilo je spremenil(a) limonca dne 21. dec 2007 20:03:32
Želim vam, da bi znali v vsakem dnevu leta, ki prihaja najti v sebi drobec sreče in zadovoljstva, božični čas pa vam naj prinese polno vrečo radosti in veselja.
Iča ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
IČA
Včasih smo preveč narazen,
včasih odtujeni smo,
premalokrat je vsak prijazen,
premalokrat iskreni smo.
A to naj nas ne razjeda,
naj upanje ostane
pa kdorkoli in kjerkoli smo.
Lepe praznike voščim





Kristalka
VESELA SEM,DA SEM MED VAMI ! VSEM SKUPAJ SREČNO V PRIHAJAJOČEM LETU 2008.

BISERKA55
Življenje se ne meri s številom vdihov,
ki jih naredimo,
temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo.
Vesel božič ter srečno, zdravo in uspešno novo leto 2008
želim prav vsem 


White Daisy
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
