Novo leto je nov list v knjigi življenja nanj vam pišemo naše srčne želja srečo zdravje mir in veselje.Naj bo leto polno lepih trenutkov.Radi se imejte,veliko se smejte
Srečno Chappy z družino




chappy
Čestitke
Vse dobro v novem letu vam želim!

SINEJA
Vse najlepše v novem letu 2008 vam želim, predvsem pa zdravja in osebne sreče.
TANJA L
Naj bo uspešno,
lahko malo grešno.
Naj bo očarljivo,
iskrivo, igrivo.
Naj bo bahavo,
norčavo in zdravo.
Minljivo in večno - preprosto SREČNO
pat
Vsem članom in nečlanom naše Kulinarike želim lepe božične praznike
potem pa uspešno, srečno in predvsem zdravo leto 2008!
Brez vas bi bil na svetu tak dolgčas.


buča
Toplini vsa vrata naj božič odpre,
naj srečno obdobje se zate prične!
A leto prihodnje naj zdravja ti da,
obilja, ljubezni pa v čaši brez dna.




Vesna Leben
Če je SREČA kapljica vode,
če je ZDRAVJE žarek sonca in
če je LJUBEZEN čudovit svet,
vam želim vsega za CEL PLANET.
Nena![]()
Vesele praznike in srečno 2008!




Karmen
Srečno naj bo novo leto, Radostno in brez težav, Enkrat vsak naj oživi, Če ga tudi kaj skrbi, Naj od zdravja in veselja, Od ljubezni prekipi! srečno 2008
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Naj se vam v letu 2008 zgodi milijon lepih stvari!
seherezada
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
