mene pa zanima kje uporabljate to začimbo?
zadnjič sva pri prijateljih jedla neko meso z to začimbo in je bilo zelo dobro!
hvala
tanjaj
mene pa zanima kje uporabljate to začimbo?
zadnjič sva pri prijateljih jedla neko meso z to začimbo in je bilo zelo dobro!
hvala
tanjaj
Da še kdaj kdo v našo Enciklopedijo začimb pogleda:
http://www.kulinarika.net/baze/zacimbe.asp
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.