Vakumska pokrovka

bajsika  

član od: 20.5.2004

sporočila: 22

tema odprta - 16. dec 2007 18:11 | ogledi: 3.173 | odgovori: 6

Prosim za pomoč. V Nemčiji na sejmu sem kupila MagicCover, gre za vakumsko pokrovko, ki vsako posodo naredi vakumsko. Super stvarca ! Ker je izdelek nekaj posebnega bi ga nabavila za darila. Če ste ga že kjer zasledile, mi prosim javite. Hvala !

bajsika  

član od: 20.5.2004

sporočila: 22

20. dec 2007 10:17

To je to. Hvala lepa !

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

20. dec 2007 12:53

Ne boš verjela, imeli so jih v Hoferju. Pakirane so bile po tri in cena je bila okrog 15 EUR. So različnih velikosti, ene z modrim robom so bile pravokotne, ene z rdečim robom pa kvadratne. Mogoče bodo spet kaj imeli po novem letu. Zdaj jih nisem zasledila, ko sem bila tam. Meni se Hofer dopade. Malčica

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

20. dec 2007 13:06

Te pokrovke sem videla dva tedna nazaj v novem Tušu (samostojna stojnica). Na izbiro je bilo nekaj velikosti, ampak tako drage. Zdi se mi, da je bila največja nekaj okrog 30 EUR. Pozdravček!

pohodnik  

član od: 31.1.2008

sporočila: 2

31. jan 2008 10:19

Dekleta ni vse eno in isto - MagicCover sem videl na sejmu v Münchnu, sicer pa mislim, da ga tudi po internetu zastopa izredno močan koncern Kuhn Rikon ( sicer tam najdete t.i. POSODE PRIHODNOSTI - ki si jih cenovno večina Slovencev ne more privoščiti -- http://www.kuhnrikon.com/products/duro/group.php3?id=1 ) Prava pokrovka MagicCover ima poseben Inox obroč - ki jo drži raztegnjeno - obroč je primeren za mikrovalovko, material pa gre tudi v pečico do 230 Stopinj ! Če pa ta "kovinski" obroč ne bo s pravilnega materiala, se ne smete sekirat če mikrovalovka eksplodira ali v hiši zagori . V hoferju Vam bodo sigurno vrnili stroške pokrovke - ne pozabite da so 5 mescev nazaj prodajal kovinski grelnike vode, ki so v vodo spuščali nezdrave kovinske delce - sami so na svoji internetni strani klicali stranke nazaj ( da jim vrnejo 14,6 Eur -- bencin in porabljen čas jih ni zanimal, če so kakšne posledice, pa morate to dokazat ) Pa ne da hočem kritizirat Hofer-ja (ni pa isto če kupim pokvarjen artikel ali če kupim artikel, ki je škodljiv - prodajalec pa gleda samo da je pocen ) . Salame, pizze, marinirane zrezke,.... vse to tudi sam redno kupujem tam. Je pač ukusno ! Kar se tehnike tiče ( od kotne brusilke - 10 Eur, vreče za obleke - 2,5 Eur, Plazma TV - 1000 Eur ---- nobena stvar ni zdržala niti 2 meseca ) Jaz sem v Tušu v Ljubljani pred novim letom kupil 2 pokrovki - največja 32 cm je bila 19.90 manjša 20 cm pa 13,90. Delujejo 100% in to v trenutku (ne rabim 2 minuti pumpat), so 50% cenejše kot vakuumske posode, pašejo pa na vse oblike (oglato, ovalno,...) - pa še vakuumske pumpice ni bilo treba kupit

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti