Kako dekorirati doma pečene piškote?

natalia  

član od: 13.8.2006

sporočila: 8

tema odprta - 10. dec 2007 20:39 | ogledi: 3.023 | odgovori: 3

Letos imam namen za božična darila podariti doma pečene piškote. Vendar nimam ideje kako dekorirati. V mislih sem imela kovinske škatle, vendar bi rada kaj izvirnejšega. Hvaležna bi bila vsakega odgovora. Hvala.

natalia

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

10. dec 2007 21:00

V Milerju imajo tudi darilne celofanaste vrečke, če ti je to všeč, zavežeš z lepim trakcem in nalepiš etiketo...no v sveisvašta pa sem kupilla prozorne škatle v obliki srca (take kot za kremšnite) in okrogle s stiroporastim dnom - saj to ti ne pomaga kaj dosti, morda pa se dobijo kje pri nas?? So čisto na levi strani slike katka

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

10. dec 2007 22:02

Jaz medenjake dam kar v velike kozarce za vlaganje, pokrijem s kosckom blaga-vrecevino in zavezem s slamo ali s spago.Zraven listek v isti barvi, malo osmojen z vzigalnikom da zgleda bolj starinsko,pa je vse v stilu.Meni je vsec, ceprav ni najbolj originalno, se mi pa zdi lepse kot v skatlah.lp lucka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti