Kaj je folku...?

neznan uporabnik

tema odprta - 12. avg 2002 14:06 | ogledi: 1.847 | odgovori: 6

Administratorji, kje ste???

Meni je ob prebiranju določenih postov dobesedno slabo in se sprašujem ali je normalno, da na forumu o kulinariki piše o psih zakopanih v kompost...

(tema: KAM S POMIJAMI ?!). Če je, potem z mano ni vse v redu...

Lep pozdrav!

neznan uporabnik

12. avg 2002 14:40

Dunja! Prav imaš glede neokusnosti nekaterih članov KUL SLO. Če bi bila jaz urednica, bi takšne pripombe zbrisala, še predno bi kdo iskal okusen recept, naletel pa na žalostno zgodbo psičke. Če je vse res, predvidevam, da se tudi tekom življenja ni imela najboljše. In Dunja, z nama je vse O.K. Sporočilo je spremenil(a) p.j. dne 12. avg 2002 15:11:51

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. avg 2002 15:15

A to piše samooklicani svetovalec KulSlo? Sem izbrisal, nisem opazil, preveč je bilo tem odprtih, pa se izmuzne. Tebi Florijan pa... malo manj neokusnih prosim! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

12. avg 2002 15:22

Ne, ne, samooklicani svetovalec KulSlo je danes zatajil. Piše velika zaščitnica živali, katero je omenjena pripomba nekoliko razburila. Lepo, da si izbrisal. Hvala, da si izbrisal! Pa brez zamere in lepo se imej!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. avg 2002 15:43

Kako? Ni sporočilo o mrtvem psu napisal Florijan? Če je tako, se mu pa opravičujem. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

12. avg 2002 16:00

Ja, ja. O psu nam je poročal Florijan. Prišlo je do nesporazuma. Ni se mu potrebno opravičevati. Ta čas že pametuje na drugih področjih.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. avg 2002 16:08

Aha, sem že mislil, da sem se zmotil... Florjan je dobil že prvi in zadnji opomin... Pri nekaterih mi hitro popustijo živci, če vidim, da zafrkavajo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti