Hladilnik sharp

karfiola  

član od: 13.1.2007

sporočila: 37

tema odprta - 5. dec 2007 10:41 | ogledi: 3.255 | odgovori: 3

Nujno bi rabila kakšen dober nasvet. Kupujemo nov hladilnik in zelo mi je všeč sharpov SJ300NSL mango. Zanima me kvaliteta znamke in pa servisne storitve.

Hvala za morebitne odgovore in lep dan

karfiola

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

5. dec 2007 11:27

Pred kratkim smo tudi mi kupili novega žal ne tega.Kupili smo indesitovega in je imel garancijo podaljšano za pet let tako,da nam trgovina jamči popravilo vsega skupaj šest let. Poglej malo po trgovinah,saj imaš danes glede precej garancij,ki so podaljšane.Naša je že bila v ceni imaš pa tudi možnost dokupa garancije.Servis pa ima ta trgovina svoj.Trgovina je Etis. chappy

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. dec 2007 13:29

Pred slabima dvema letoma smo kupili Sharpov hladilnik (150l + 350l) in smo z njim zelo zadovoljni. Tipa pa žal ne vem. Lahko pa pogledam, če želiš. Je pa zamrzovalni del NO FROST. Servisa še nismo rabili, zato ti v zvezi z njim ne znam nič povedat. Julija

karfiola  

član od: 13.1.2007

sporočila: 37

5. dec 2007 13:55

Tudi ta, ki ga sem ga gledala ima funkcijo no frost. karfiola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti