Damijan v sobotnem popoldnevu

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

27. jan 2009 12:00

Po moje je to tisti velik bel fižol. Če se motim, pa me naj kdo popravi. lp Palma

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

27. jan 2009 16:49

kelly je napisal/a:
In Damijanu bi lahko rekli, naj malo manj packa z rokami ter uporablja pribor pri kuhanju ne pa večinoma roke. Malo poglejte oddaje Jamieja! kelly
Potemtakem bi si moral Damjan po Jamijevem vzoru vsake toliko tudi prste polizat, preden roke ponovno namoči v maso. Pa s temi pujsastimi rokami grabit vse po vrsti, od olja in kisa, telefona, razne posode do pretirane gore začimb, ki jih meče v hrano. Pa prste pomakat v lonce in preverit, če je dobro. Zaradi takega packanja je meni Jamie rahlo neapetitlih. Ampak sem ga vseeno gledala, kot tudi Damjana, če ga ujamem. najbolj všeč mi je bil pa Ainsley.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. jan 2009 16:58

Kelly če kdo packa, potem je to Jamie. Mene packanje ne moti. Bolj mi je smešno, da imajo kuharji v vsaki skledici natehtane sestavine in potem samo mečejo skupaj. Ni glih realno tako kuhanje.

 

saša

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

27. jan 2009 17:03

Dajte no kakšna packarija ali naj ima rokavice no to je pa že preveč,solata ki jo je zmešala moja mama z rokami je bila res super ne mislim da mora zdaj biti tako ampak malo packarije je pa prav da je v kuhinji pa še bolj domače je. Damijan mi je všeč prav zato ker je včasih malo neroden je pa vse odvisno od gostov le tako naprej. mark5

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. jan 2009 17:04

kelly je napisal/a:
Ne, Jamie uporablaj roke tam, kjer je to potrebno, drugod uporablja pribor, Damijan pa vse potacka z rokami, absolutno vse! Tudi sestavine meče skupaj vse, kar paše in kar ne paše skupaj! Oddaja je izjemno slaba! Žal!kelly

če bi bila jaz ti, bi raje napisala takole: Po mojem mnenju je oddaja izjemno slaba.

 

No meni je pa oddaja super in jo bom še gledala. Tebi je pa ni treba če je zanič, ane?

saša

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. jan 2009 17:20

Se opravičujem če sem vas užalila. In čeprav govorite da me ne tikate,no v bistvu me. Ampak mene to ne moti, ker ponavadi se na forumih vsi tikamo.

Kar se pa Damijana tiče...verjetno imajo kak email naslov, kamor lahko napišete kaj vas v oddaji moti, lahko predlagate kaj novega, kar bo po vašem izboljšalo oddajo in morda se celo odločijo in upoštevajo vaše predloge. Poskusite.

saša

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

27. jan 2009 17:21

Mimogrede, pravkar jo tikate, če že...

nola

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

27. jan 2009 17:43

Grooooozzzza , spet ena, ki se rada krega in tečnari!!!!!

marja

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

27. jan 2009 18:23

Adijo pamet..vsak ima svoje mnenje. In večini na tem forumu je Damijan (njegova oddaja) všeč, zato je to zgolj le VAŠE mnenje Kelly in ne dejstvo.. Sicer pa tako kot je zgoraj napisano.. noben ne sili gledat;) Kolk enih brezveznih oddaj in nadaljevank je na tv, pa pač preštekaš..no lahk se pa zneseš tud na kakšnem forumu :) sto ljudi..sto čudi... sa_ sha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti