Damijan v sobotnem popoldnevu

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

28. jan 2009 20:05

Jaz ostajam zvesta Damijanu, če bo imel dekolte ali ne

sa_ sha  

član od: 10.12.2008

sporočila: 113

28. jan 2009 20:30

Tut jst ;) sa_ sha

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. jan 2009 23:17

nola je napisal/a:

Polnočni je bil nedvomno že zasnovan kot likalna oddaja. nola

mamaF - Mojca

kuhar damjan  

član od: 11.4.2008

sporočila: 12

6. feb 2009 1:16

Jamie, Nigele imena katera izredno spoštujem, kot vse ostale kuharje in kuharce, ki se uspešno izražajo za štedilnikom!!!! Jamie, nigele, Damjan(jaz) in vsi ostali profesionalni kuharji na tv ekranih sporočajo svojo mentaliteto kuhanja. Osebno sem vesel da je vse več takih ljudi, ki razvijajo svetovno kulinariko preko malih tv ekranov. Dokazujejo svoj močen, zanimiv smisel za sporočat, pa čeprav vsak svoj,... in verjemite vsak pogled na kulinariko je pravi, ker v kulinariki ni vec pravih pravil(in tega si nisem jaz izmislis). Lahko bi 2000 let gostinci prodajali Chateaubriand, Omleto presenečanja,Jastog bellevue in mnogo prežvečenih receptov. Vsak od nas je na tem svetu z določenim razlogom. Verjamem da je vsaka taka oseba katera sporoča prek tv ekrana izredno pozitivno usmerjena, želi le gledalcu in gledalki razširit pogled na kulinariko, ponuditi možnost priprave bolj zdrave, inovativne, dosedaj neznan način priprave jedi,...itd. p.s.:Paprika dozori ali ne? Vsi mi medijski kuharji imamo z celotno ekipo jasen cilj. prenašati kulinarično znanje, željo po vrnitvi pristne stare domače kuhinje v vsako hišo in preprečiti industrijskega prehranjevanja. Pravi kulinarični privrženci že vejo pravi način do ključa do uspeha.(poskusiti in se prepričati) lp, Damjan p.p.s.: Pozdravljam vse oboževalce in oboževalke kuharske oddaje. zahvaljujem se vsem soizvajalcev te uspešne oddaje, ker brez njih nebi bilo tako dobre slovenske kulinarične oddaje. Sporočam jim da v vsaki osebi je nekaj pozitivnega in okusnega le najti je treba::::::::)))))))) lepo se mejte in se smejte lp, damjan kuhar damjan

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

6. feb 2009 9:44

S kolegicami prav rade pogledamo Damjana in njegovo kuhinjo, predvsem zato, ker je domiseln poln energije ,vedenja o kuhi, ker ima svoj poklic rad in to v vsaki oddaji pokaže, včasih pa tudi pove. Predvsem pa je enostaven in zmeren pri svojem prikazovanju kuhinjskih umetnin. Je ena takšna prijetna pozitivna osebnost, ki ti mimogrede priljubi kuhanje. Lp Nasha

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

6. feb 2009 9:58

Pozdravljen Damjan! Lepo, da si se spet oglasil na Kulinariki. Tudi jaz moram tvojo oddajo zelo pohvaliti. Primerna je za vse generacije - gleda jo moja 81-letna babica, ki sicer ima TV samo zato, da spremlja Sobotno popoldne približno takrat, ko si na vrsti ti. In potem mi v nedeljo razlaga, kaj in kako se je v oddaji kuhalo. Čeprav ji dam vedet, da sem zadevo spremljala mi ona zvesto razlaga tvoje recepte. Gledava te tudi jaz in moja mami. Zbirka prepisanih receptov lepo narašča. Želim ti še naprej tako uspešno snemanje oddaje in srečno roko pri izbiri gostov. Klea

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

6. feb 2009 16:00

Ob prebiranju teh sporočil se mi je utrnila misel če nekaj ne znaš je najbolje da jo kritiziraš,no ampak meni je Damjan všeč in rada gledam njegov kuhanje saj zraven pove tudi kakšno kuharsko skrivnost ,ki je drugače zamolčana,pa dober tek. mark5

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. feb 2009 18:27

Damjan, ti hodi kar lepo po svoji poti! Tisti, ki te radi gledamo, te bomo spremljali še naprej, ostali bodo izbrali pač koga drugega. Jaz bi te pohvalila predvsem zato, ker delaš večinoma s preprostimi, domačimi sestavinami, ki jih vsak smrtnik lahko najde tudi v manjših trgovinah oz. na vrtu, sploh pa zato, ker nam predstavljaš nekatere, kar malo zapostavljene, vrste stročnic, žitnih kaš in podobno. Kar se mene tiče - kar tako naprej! PS: Kot velika ljubiteljica česna, mediteranskih začimb, morske hrane in olivnega olja pa sem še posebej navdušena, ker tudi ti ne skopariš z njimi. mamaF - Mojca

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

7. feb 2009 11:45

Komaj čakam da bom popoldne gledala Damjana mogoče bom dobila kakšen namig za jutrišnje kosilo,upam da bo oddaja še trajala kljub varčevanju programov na televiziji. pa mark5

šmentana muha  

član od: 18.10.2008

sporočila: 31

7. feb 2009 15:15

Damijan je zakon, tisti, ki ga radi gledamo ga bomo še naprej, tisti , ki ga ne marajo pa naj preklopijo kanal, saj jih nihče ne sili gledat. Samo tako naprej, Damjan! šmentana muha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti