Nova revija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. nov 2007 18:54

Glede na to, da vsak mesec na naši strani objavijo en recept, povejmo še, da je izšla posebna izdaja revije Dober tek-recepti: Domače slaščice, mislim, da je nekaj čez 80 receptov. rimljanka

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

30. nov 2007 19:28

Andreja č., hvala za informacijo, danes sem kupila revijo Božični kolači in sem rabila kar par ur, da sem si ogledala recepte na CD-ju. Res se jo splača kupit, revije sicer še nisem prelistala, CD pa je enkraten. Vsak recept ima zraven sliko. Je pa res, da so opisi bolj skopi in ni ravno za začetnike, pa hrvaški jezik bi morda mlajšim delal težave.

 

Za tiste, ki jo boste iskale - dobila sem jo v  ta velikem Mercatorju v Kranju.

Lijana

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. nov 2007 20:02

dixi je napisal/a:
Jaz pa sem pri svakinji videla revijo Dober tek. Ne vem točnega naslova, vendar so noter samo recepti za piškote in peciva. Sem gledala v Tušu, a je niso imeli. Res škoda, ker so recepti preprosti. dixi
To je revija Domače slaščice. Sem jo dobila po pošti, ker sem na Dober tek naročena. Je res dobra, tako da se jo splača kupiti. Sem si pa kupila še revijo Sladki prazniki od Naš dom in Liso-čarovnija okusov. Tudi te 2 sta dobri. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti