Novost: dodatne zvezdice!!!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. avg 2002 15:06

Ah, ja, tako je!!! Ko iz Internet Explorerja odprete novo okno (denimo smeškote), se vse animacije na prvem ustavijo!!! To je hrošč v Internet Explorerju in še en razlog več, zakaj MORAJO biti te zvezdice druge barve, da se ne bodo mešale med seboj.... Tudi bodo druge barve, ko bo Bojan z dopusta... Ja, nekaj je čudno, meni se ves čas prav odpira, čeprav se prijavljam, odjavljam, testiram (( To, da ste na dveh računalnikih hkrati ni nič narobe, ker ste res vezani na uporabniško ime. Vendar do sedaj je bilo tako, da so zvezdice izginile potem doma, če so bile v službi.Te nove zvezdice pa ne izginejo, dokler jih ne resetirate. Na ta način lahko v službi pogledate in tudi doma še vidite iste nove rcepte (te statične zvezdice). To je torej koristno če imate dva računalnika, ne le če ste na dopustu... Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

9. avg 2002 18:21

Jernej, vse deluje OK. Imam pa vprasanje? Ali bi bilo mozno staticne zvezdice brisati eno po eno? Tako da jo izbrises ko preberes temo, tiste ki jih pa se nisi pa jo obdrzijo. Jaz velikokrat skocim na forum, a pogosto le za par minut. LP, R.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. avg 2002 20:14

Brisanje posameznih zvezdic, torej označevanje prebanih, pa žal ni možno. Tehnično bi bil tak poseg prezapleten, ker bi morala biti posebna baza, kjer bi se primerjalo vse, kaj ste prebrali in to za vsakega uporabnika. Tako kot je zdaj, samo primerjamo z datumom... Morda nekega dne, strežnik bi se zelo upočasnil, če bi to naredil, zato tudi na večini spletnih strani ni tega (imate pa to v Outlook Expressu, ko kliknete na mail, ni več črn). Na Webu pa to zahteva kar preveč procesorskega časa. Zaenkrat! Čez čas pa verjetno ne bo več tako... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

14. avg 2002 12:56

Jernej piše dne - 06. avg 2002 12:17:31 ..... "Če boste opazili... Tam kjer imate zvezdico, ne samo da vas vrže na pravo podstran (kjer so nova sporočila v temi), ampak celo na pravo mesto, da se ni potrebe premikati več dol in gledati, kjer je zvezdica..." Ja, sliši se dobro, ampak po tolikem času bi lahko že delovalo prav. Težave so v primeru, da je nov prispevek zadnji na prejšnji (pod)strani. V tem primeru te vrže na napačno stran. Je že tako, če vas stare napake in šola nič ne nauči (glavno je, da bo prišel denar!!). LPP

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. avg 2002 13:02

Kot sem že napisal v enem prejšnjih pogovorov z vami, nekateri ljudje pač večno kritizirajo... Temu ni pomoči. Bolj koristno bi morda bilo, da bi natančno opisali, kdaj pride do napake. Zadnjič ste dejali, da zvezdice sploh ne delujejo (statične), prijavil sem se kot vi, pa je vse delovalo (kot sem pač lahko opazil). Prosil sem vas, da mi bolj natančno napišete, kdaj naletite na napako, pa nič. Prej ste mi pisali, da nagradna igra ne dela pravilno, ker ne morete odgovarjati, čeprav ste napisali polne podatke. Se vam zdi P. ime in priimek??? Kot sem že napisal, nekateri ljudje pač na življenje gledajo z optimističnega zornega kota, nekateri pa z bolj pesimističnega. Da me po vsem napisanem v teh forumih označite kot nekoga, ki se mu gre le za to, da dobim denar... kakorkoli... od vas sem že vsega hudega navajen... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije PS - V tem trenutku je moj prispevek zadnji na podstrani (prejšnji, karkoli že to pomeni), in imam zvezdico lepo pri njemu in me vrže prav nanj. Fino bi pa bilo, da bi povedali, za katere zvezdice se gre - statične ali dinamične. V tem trenutku žal ne vidim nobene napake v zvezi z zvezdicami, kar seveda ne pomeni, da je ni. Delam po najboljših močeh.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. avg 2002 13:25

Jernej, naj ti ne vzame volje tako pisanje kot si ga pravkar dobil. Ljudje smo pač različni. Jaz spadam med ostale in lahko kvečjemu pohvalim tvoj trud in trud celotne vaše ekipe. Le tako naprej!

neznan uporabnik

16. avg 2002 11:05

Prav zanimiva reakcija! Prosite, da napišemo, kaj nam ne dela in ko napišemo, v odgovor dobimo polno nejevolje in jeze. Zdaj se pa odločite, ali želite, da napišemo, kaj ne dela ali ne !! Jaz sem se že odločila. LPP

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. avg 2002 22:31

Mislim, da ste nejevoljo najprej pokazali sami. Zelo rad imam konstruktivne kritike in pojasnilo, kdaj pride do napake, kritike v smislu: "Lahko bi že delovalo" in "glavno je, da bo prišel denar" mi niso preveč simpatične. Če ste se odločili, da ne boste več sodelovali pri straneh, prav. Če se boste kdaj odločili vrniti in pomagati s konstruktivnimi kritikami, bo pa še bolje. Veder dan vam želi Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti