No, še to sem hotela rečti, da te tip s takšnim razmišljanjem postvalja v manjvreden položaj in ti to tudi pove... Ne vem, ene ženske so pač take, da so pripravljene mnogo stvari pogoltnit in si oči zatiskat do onemoglosti.
Se spomnim generacije moje mame, tudi nje, ko je "skrbela za otroke", prala, kuhala... Mož je imel svojo firmo, kar uspešno, ga ni bilo nič doma. Seveda je imela neomenejne finance za gospodinjstvo od tega. Mož je še skakal okrog, mnogi do drugih žensk, mnogi v svoje drage hobije. Za vikend pa vsi skupaj, v lepem avtu, na lep vikend... In te ženske so bile celo življenje podrejene, navajene, da so sponzorirane od nekoga. Moja mama ne preživi s svojo plačo, pa nima majhne. Ker rabi še dvakrat toliko, da gre vsak dan v vaško trgovino... žalostno, ampak je res...
lidka
