Kaj kupujete v e-leclercu

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

tema odprta - 14. nov 2007 10:39 | ogledi: 16.909 | odgovori: 73

Pa imamo tudi v Mariboru "svojega" Leclerca! Otvoritev nič posebnega, razen gneče pri pultu, kjer so izdelovali "popustne" kartice. Cene nič posebnega, vsaj meni se je zdelo, da se lahko primerjajo z Mercatorjem. Izdelkov malo morje, kar ti srce poželi......V glavnem, štacuna je tako velika, da bi se komot lahko po njej vozil z rolšuhi, pa si jo težko ogledaš v par urah. Šalo na stran.

Zanima me, kaj kupujete v Leclercu, ker je res ogromna trgovina in rabiš veliko časa, da si ogledaš vse artikle. Sem pa opazila, da je veliko slovenskih izdelkov.

Bela tehnika je bila cenovno zelo ugodna - neznani proizvajalci!

galja

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

14. nov 2007 10:45

me je zanimalo kako je pa sem šla pogledat predvčerajšnjim. morem reči da nisem nič fascinirana, pričakovala sem kaj drugega. malo mi je smešna postavitev trgovine, svečke sem videla na treh mestih. drugače pa se mi zdi da imajo veliko ponudbo raznoraznih stvari in to mi je všeč. sama mislim da ne bom velikokrat hodila v ta leclerc, ne vidim potrebe po tem ker stvari ki so tam dobim tudi v intersparu ali drugje. drugače pa me nič ne moti da je, verjamem da kdaj pride prav. nektarina

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

14. nov 2007 10:49

Midva z mojim sma se tudi včeraj odpravila v Leclerca v Mb-ju. Gneča je bila še kar velika..posebaj pri karticah pa potem na blagajnah. Sicer pa si se tudi med policami težko prebijal v vozičkom.

 

Kakšnega posebnega namena za nakup nisma imela, je pa kar nekaj stvari pristalo v vozičku, tako da je bil tudi račun kar velik !

 Sma pa kupila kar nekaj špiritnih pijač, pa razne soke...predvsem za mešanje koktejlov . Tako, da sem končno dobila grenadine sirup...

Imajo dobro ponudbo rib..vsaj včeraj je bila ribarnica kar fajn založena, pa ceno so se mi zdele tudi ugodne (losos file-7,7€..)

 

Drugače pa tudi mene zanima kaj se splača..

 

lp Bojana

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. nov 2007 10:54

leclerc je super za ribe, sire in....tople francoske štručke... katka

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

14. nov 2007 10:56

Midva greva nekajkrat na leto tja izključno zaradi sira, ker imajo stvari, ki jih ostali naši trgovci ne ponujajo. Skratka, ne zaradi cen. Sploh pa ne verjamem, da je en ponudnik strašno bolj ugoden od drugega, da bi pa letala po nekaj stvari k temu, nekaj k onemu in še nekaj k tretjemu, mi pa ne pade na misel. Škoda časa. strelka

Teja 30  

član od: 26.9.2007

sporočila: 27

14. nov 2007 11:10

V leclercu imajo super torte! Teja 30

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

14. nov 2007 11:13

Res je, v Leclercu imajo fenomenalne in poceni torte! da se pa kupiti kar precej jogurtov, pudingov in drugih stvari s francoskim poreklom. So malce dražji, ampak dobri.

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

14. nov 2007 11:14

vsi na veliko kupujejo bagete, ampak meni niso všeč, ker so pretrde. boljše imajo v Šparu.

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

14. nov 2007 11:21

Res so torte poceni, vendar o kvaliteti in okusu pa človek ne bi govoril. Sicer pa mi v leclercu kupimo kakšno pijačo-vodo, soke, akcijsko mleko od Lj. mlekarn, Imajo pa tudi veliko izbiro pivov in vin, tako, da tam lahko to dobro zbereš. Vsaj v Lj. je tako. swarovski

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

14. nov 2007 11:26

Veliko sem jih že slišala govoriti, da se tam splača kupovati meso. Uly

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. nov 2007 11:55

ja, predno ga vržemo na žar - obvezno obisk leclerca :) katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti