Kaj kupujete v e-leclercu

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

14. nov 2007 13:21

moram še tole rečt; vidim, da vas veliko primerja cene in potem recimo kupuje kruh in meso v leclercu, mleko v mercatorju, jogurte v eurospinu, pač glede na to kje je kaj ceneje.

A se vam za tistih par centov res splača hodit v tok trgovin po določene izdelke? Sej se vendar nekaj zapravi že za bencin, da ne govorim o tem, koliko časa s tem zapraviš.

Jaz vse kupim v leclercu, če imajo npr. v mercatorju akcijo wc-papirja me tudi slučajno noben ne prepriča, da grem samo za to tja, spet v gužvo, spet parkirat, spet v vrsto na blagajno.  

Ok, če gre za večje stvari (npr. nakup mikrovalovke, že pogledaš, ampak za jogurte?!) 

Scorpy

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

14. nov 2007 13:39

Daleč od tega da bi letali od trgovine do trgovine. Je pa tako, da se vsak dan sigurno dvakrat (na poti v službo in iz službe) vsak pelje mimo vsaj 3 različnih trgovin. Enkrat se pač ustaviš v eni, drugič v drugi, in to je to. Mi pa res ne pade na misel da bi cel božji dan letala iz ene trgovine v drugo in računala koliko centov sem prihranila, zraven pa pokurila cel tank bencina Uly

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

14. nov 2007 13:40

Etka. Me prav zanima, če na praznovanju poješ tisti kos torte, ki ti jo ponudijo? darja2

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

14. nov 2007 13:46

Ah, tako ali tako se peljem mimo Mercatorja, ko grem iz službe, tako da to ni noben ovinek. Ko grem v knjižnico, mi je najbližji Interspar, Leclerc mi je pa tako ali tako najbližji in tam opravljam večje nakupe. Poleg tega si prej vedno naredim seznam, kaj bom kupila. Kajti tudi meni se zdi beganje od trgovine do trgovine nesmiselno, pa tudi v trgovino ne hodim vsak dan. Kozmeja

merrii  

član od: 27.12.2006

sporočila: 49

14. nov 2007 13:59

Moja mati kupuje tam meso, ker je lepo in malo ceneje, jaz kupujem tam kruh (!njami!), sir in ribe, pa seveda torte, zelo poceni in zelo okusne, niso tiste margarinaste kreme, lahko si zmisliš kakšno boš imel, kakšno sliko, itd... lp merrii

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

14. nov 2007 14:00

darja2 je napisal/a:
Etka. Me prav zanima, če na praznovanju poješ tisti kos torte, ki ti jo ponudijo? darja2

 

Pojem jo iz vljudnosti ne iz užitka...

Pa ne mi zamerit. Samo teh leclercovih tort imam tako vrh glave, da je joj.

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

14. nov 2007 14:27

Mi kar veliko tam kupujemo. Tja greva približno 1x na teden, kupujeva pa meso, je res kvalitetno in cenovno ugodno. Tam redno kupujem še ribe in obvezno gel za pranje perila njih. blagovne znamke, katerega je 3 l in stane manj kot 3 EUR. Pa štručke, delikateso, poleti sladoled. Za vsak dan pa nakupujem v Sparu in mi je v nasprotju z eno od sodelujočih v tej debati, ugodnejši in boljši od soseda in tuša. lp juma

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

14. nov 2007 14:47

No pa smo tudi mi dobili to trgovino in jo obiskali.Moram reči, da sem kar zadovoljna s cenami in izdelki.Recimo lahka vipavska skuta je res ugodna,za pol eura cenejša od vseh ostalih trgovin.Pa ta bonus je tudi nekaj.Bomo videli kako bo naprej.Ali so to bolj otvoritvene cene ali bodo še naprej takšne. dari

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. nov 2007 15:15

ddarinka je napisal/a:
Imajo veliko izbiro fracoskih vin! ddarinka

 Res je, pa imajo tudi ( po moje ) dobra vina v 5l plastenkah ( berem z etikete: Vin de Pays de l Aude ( manjka apostrof pri l ) za 7,7 € ). Če grem v metropolo, tam obvezno kupim ribe, včasih jagnjetino ali oddojka ( se mi zdi, da imajo zmeraj ), in kot so povedali, dobra izbira sirev.

Ta štacuna mi je najbolj všeč, strinjal bi se s proximo. 

ežoj

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

14. nov 2007 16:04

V leklercu kupujem popolnoma vse. Sem redna tedenska stranka. To je edina trgovina v kateri najdem tisto kar gre pri naši hiši v slast. No, nekatere stvari se dobi tudi drugje, ampak tako kot je bilo že omenjeno ne gledam na par centov ki je mogoče v Mercatorju ali Šparu cenejši. V druge trgovine sploh nikoli ne grem. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti