Jih še delajo?

šnorca  

član od: 10.11.2007

sporočila: 142

tema odprta - 12. nov 2007 8:16 | ogledi: 2.986 | odgovori: 70

Ali še obstajajo fantje/moški, ki si želijo družino, otroke, ki si namesto s prijatelji v gostilni svoj prosti čas želijo preživeti z dekletom/ženo ... ki se jim ob misli na osamosvojitev ne stemni pred očmi, temveč si tega celo sami želijo - oziroma skupno življenje v dvoje (ne ob mami). Takšni, ki jim misel na otroke predstavlja nekaj, kar si želijo v relativno bližnji prihodnosti in ne leta X. Takšni, ki so pripravljeni za samostojnost - lastno stanovanje tudi varčevati in se torej čemu odreči, ne le živeti iz rok v usta, čeprav nimajo ravno nizke plače.

In povrhu še niso oddani

Jih še delajo?

šnorca

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

12. nov 2007 8:37

Najbrž bi bilo pravo vprašanje - jih še delamo ? Moj mož je čisto po takem kopitu narejen. ODDAN Za sina pa upam, da bo zrastel v enega odgovornega moža, ki mu zgoraj naštete vrline ne bodo tuje. Drugače pa, življenje se suče po svoje.Bomo videli. LP gaja 1

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. nov 2007 8:39

Ravno takega imam pa ga ne dam. jade

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8713

12. nov 2007 8:42

Mojega tudi ne bi hotela... saj ga nedam. Imam pa sina, mislim, da je tak kot si napisala, se pa bojim, da mu je je "dol padlo", ker se je po 3-letni zvezi opekel, da ga še vedno peče. Se kar bojim, kako se bo to razvozlalo. Pozdravček!

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

12. nov 2007 8:42

Sicer sem že 19 let v zakonskem jarmu, ampak ko takole gledam mlade, je res veliko takih kot si opisala. Če pa že slučajno zdržijo skupaj do poroke, jih pa takrat nekaj zamegli.Sem slišala za en par, ko sta prišla iz dopusta oz. poročnega potovanja in se je on po enem tednu kar spokal, češ da si je to malo drugače predstavljal. Ne vprašaj kako velika je bila ohcet?! Saj pravzaprav ne slišimo veliko takih primerov tu na deželi, ampak za tiste, ki se zgodijo, pač vsi vemo. So pa tudi svetle izjeme, kot povsod in so nekateri mladi možje čisto drugačni oz. jim ni težko narediti kakšno žensko delo ali pa otroke peljat na lutkovno predstavo (mojega to zvije). So toliko z otroci, da se včasih vprašaš, kje je mamica. Ampak ljudje smo si različni, kar je seveda tudi prav. Pa še to, ko poslušam takole mlade, ki začenjajo samostojno živeti, moram reči, da se kar dobro znajdejo, tudi varčevati začnejo kar kmalu.Ne vem ali mi nismo znali, vedeli , nismo imeli možnosti ali kaj, zdaj na stara leta pa varčujemo, pa hiše gradimo... LP, Rmeli Rmeli

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

12. nov 2007 8:52

Šnorca,

moja prijateljica je bila kar veliko let v "neproduktivni" zvezi, ki se je na srečo končala. Potem je bila nekaj let samska in se je ubadala s podobnimi vprašanji, kot se ti sedaj.

 In kaj se je nenadoma zgodilo?!

Spoznala je postavnega svetlolasca, učitelja telovadbe, se zaljubila, začela preživljati prosti čas skupaj (hribi, odbojka, ples), pred slabim letom pa sta dobila še otročička!! Ko bi jih ti videla, kako so srečni!!

 

Glej, nekateri najdejo svojo srečo prej, drugi kasneje. Moja prijateljica jo je našla pri 35... In res ne vem, zakaj je ne bi našla tudi ti, kar počakaj in se pusti presenetiti. Vse bo še dobro.

jasna

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. nov 2007 9:01

šnorca, tudi jaz iščem takega ampak večina jih cilja na moje stanovanje, sem ugotovila katka Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 12. nov 2007 09:01:49

šnorca  

član od: 10.11.2007

sporočila: 142

12. nov 2007 9:05

O, Katka, a da se najdejo tudi taki preračunljiveži (priskledniki)? šnorca

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

12. nov 2007 9:06

Idealnih ni, so pa približki. Enega sem našla, pa sem morala kr neki skoz dat,ha,ha. pa jih še poznam-takih fajnih. Sam glavo pokonci, pa oči na peclje. Pa še nasvet: tisti ki pridejo sami, majo ponavadi nekaj masla za ušesom, če veš kaj mislim. moje izkušnje pač. Basti

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. nov 2007 9:18

šnorca,

delajo jih še delaja, problem je da imajo naloženo napačno programsko opremo ( software ). Lahka kakšnega dobiš pa poskusiš spremeniti programsko opremo. Nekaterim ( puncam ) rata.  

ežoj

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

12. nov 2007 9:27

ežoj je napisal/a:

šnorca,

delajo jih še delaja, problem je da imajo naloženo napačno programsko opremo ( software ). Lahka kakšnega dobiš pa poskusiš spremeniti programsko opremo. Nekaterim ( puncam ) rata.

ežoj
Bog vedi da je tole vse res!!! Samo so kje kaka navodila, kako ta program spremenit??? val

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti