Darujmo in se učimo
Sem že darovala. So pa težke besede, brez slovarja ne bi šlo,...
Jelenckova
Ravnokar sem darovala rižek. Dvakrat koristno. Darujemo in hkrati utrjujemo angleščino.
dixi
Tudi jaz sem darovala 1000 gramov več mi ni šlo, lp darujte naprej ....
vale11
Evo še 500 gramov od mene
+ 2310 gramov
blažkaa
Sporočilo je spremenil(a) blažkaa dne 11. nov 2007 21:57:04
kako pa veste, koliko gramov ste darovale? ali so kje pretvorniki? Jaz sem našla samo število zrn.... ![]()
LP
cervus| elaphus je napisal/a: |
kako pa veste, koliko gramov ste darovale? ali so kje pretvorniki? Jaz sem našla samo število zrn.... [otozen] LP cervus |
Še 2500 od mene
Pitončica
Še eno malenkost dobijo od mene :)
nočko
Neroli
mene je ta igrica čisto zasvojila ... a vidite, ob kateri uri grem spat? :)
Atina
| elaphus je napisal/a: |
kako pa veste, koliko gramov ste darovale? ali so kje pretvorniki? Jaz sem našla samo število zrn.... [otozen] LP cervus |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
