Tudi mene je ta zadeva cisto zasvojila. Ko bi si vsaj zapomnila vse te beseda, takrat ko jih rabim... Je pa res dober trening za mozgancke. Zaenkrat sem malo pod 3000, bom sla se malo naprej.
Jerneja USA
Darujmo in se učimo
Kljub temu, da že štiri leta ne hodim v službo, sem prišla daleč. Bom nadaljevala, da bo čimveč riža. LP!
ovčka
Zelo zanimiva, poučna in hkrati dobrodelna zadeva. Za razgibavanje možganskih celic.
ovcka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
